Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Amateur taste (Победа на една трка во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 34.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 126 127 128 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 88, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SinclairAmateur - 22Сезона 88, Трка 15, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DevilleAmateur - 64Сезона 88, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maelly AraujoAmateur - 74Сезона 88, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 88, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 88, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 88, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PapucciAmateur - 61Сезона 88, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AndriolliAmateur - 27Сезона 88, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 25Сезона 88, Трка 12, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 42Сезона 88, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakAmateur - 69Сезона 88, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukAmateur - 45Сезона 88, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 88, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisAmateur - 62Сезона 88, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 88, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peres Augusto De LimaAmateur - 22Сезона 88, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Batista Do ValleAmateur - 22Сезона 88, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 88, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergo SzendiAmateur - 51Сезона 88, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József VárszegiAmateur - 14Сезона 88, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 88, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaAmateur - 65Сезона 88, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 88, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 88, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis MuraAmateur - 17Сезона 88, Трка 6, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 88, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 88, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaAmateur - 55Сезона 88, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel VartanianAmateur - 34Сезона 88, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 88, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 88, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 88, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesAmateur - 23Сезона 88, Трка 4, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BeckAmateur - 12Сезона 88, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orville Jay David RaposasAmateur - 54Сезона 88, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 88, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 88, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trevor PageAmateur - 43Сезона 88, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckAmateur - 30Сезона 88, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 88, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 88, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 88, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 88, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 88, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarcíaAmateur - 27Сезона 88, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 88, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesAmateur - 38Сезона 88, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SidAmateur - 19Сезона 88, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 88, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 88, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MartinsAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 87, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarlosAmateur - 21Сезона 87, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MosonyiAmateur - 77Сезона 87, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic DabeeAmateur - 44Сезона 87, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irmantas UrbonasAmateur - 41Сезона 87, Трка 15, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenPro - 13Сезона 87, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier MasotPro - 10Сезона 87, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonPro - 12Сезона 87, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 87, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoPro - 6Сезона 87, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 87, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovPro - 12Сезона 87, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alena AlatyrtsevaPro - 25Сезона 87, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BaierAmateur - 28Сезона 87, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 11Сезона 87, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erminio OttonePro - 3Сезона 87, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitPro - 3Сезона 87, Трка 6, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliPro - 25Сезона 87, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariPro - 14Сезона 87, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 87, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 126 127 128 » Брзо оди на страница: