Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Elite (Извози најбрз круг на трка во Елит група)
(Раритетна придобивка: 1 од 2183.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Chew Kai WenEliteСезона 84, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmMaster - 1Сезона 84, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 84, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 83, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 4Сезона 81, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 3Сезона 81, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 81, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 69Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 1Сезона 80, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 79, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 78, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1EliteСезона 77, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 75, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerPro - 20Сезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 74, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 74, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRetiredСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 72, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 72, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezAmateur - 49Сезона 70, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 70, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentMaster - 3Сезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 2Сезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 69, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 4Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 67, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin AbdallaRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 66, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 66, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoAmateur - 26Сезона 65, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 65, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainMaster - 4Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 3Сезона 65, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaRetiredСезона 64, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiMaster - 1Сезона 64, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezPro - 19Сезона 64, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 64, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 64, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeMaster - 1Сезона 63, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseAmateur - 57Сезона 63, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 62, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 62, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandMaster - 5Сезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghAmateur - 19Сезона 61, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 61, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 61, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanRookie - 68Сезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 60, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Amateur - 60Сезона 60, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovMaster - 2Сезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 10Сезона 59, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 59, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 59, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stas ProstRetiredСезона 58, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadeAmateur - 23Сезона 58, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonMaster - 5Сезона 58, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aris TsiprasRetiredСезона 57, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherAmateur - 65Сезона 57, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 57, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 57, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 57, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlMaster - 5Сезона 57, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik BaloghRetiredСезона 56, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicAmateur - 27Сезона 56, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiMaster - 5Сезона 56, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 5Сезона 55, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 55, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek JakubiakAmateur - 20Сезона 55, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakEliteСезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 54, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 54, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 24Сезона 54, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 53, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur KuusRetiredСезона 53, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 52, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 52, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 1Сезона 52, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeravinRetiredСезона 51, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt RizsányiRookie - 142Сезона 51, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: