Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Consistency (Победи во групниот шампионат без ниедна победа во трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 4744.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn HuismanPro - 2Сезона 94, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony NarvaezRookie - 76Сезона 92, Трка 17, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaAmateur - 25Сезона 83, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico ManticaRetiredСезона 80, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward StarkieRetiredСезона 73, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 72, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 9Сезона 68, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neto FrançaRetiredСезона 62, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 62, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AlonsoRetiredСезона 60, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borut KrejacicRetiredСезона 58, Трка 17, A-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SchmittRetiredСезона 57, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemes Nagy TiborRookie - 23Сезона 56, Трка 17, R-267Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz MetrykaRetiredСезона 54, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 54, Трка 17, R-266Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig StevanatoRetiredСезона 53, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Majo GolubovićRetiredСезона 53, Трка 17, R-287Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh TaylorRetiredСезона 53, Трка 17, R-228Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eero TarvainenRetiredСезона 53, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antti KoljonenAmateur - 31Сезона 52, Трка 17, R-306Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz MacioszekRetiredСезона 52, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Altan MehmetRetiredСезона 51, Трка 17, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 11Сезона 50, Трка 17, R-332Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof BoneckiRetiredСезона 50, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad TamasRetiredСезона 49, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SardoRetiredСезона 48, Трка 17, R-327Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CavaniRetiredСезона 47, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László BódiRetiredСезона 47, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris GobPro - 2Сезона 47, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlvesRetiredСезона 46, Трка 17, R-370Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilárd SzabóRetiredСезона 46, Трка 17, R-221Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario BonfiglioRetiredСезона 46, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BatóRetiredСезона 44, Трка 17, R-239Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dóri HorváthRetiredСезона 43, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc VervoortRetiredСезона 42, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gor KarapetyanRetiredСезона 41, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siva PunisamyAmateur - 5Сезона 41, Трка 17, R-330Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekPro - 7Сезона 40, Трка 17, R-378Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisa PizzoRetiredСезона 40, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank LechnerRetiredСезона 39, Трка 17, R-195Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano GalganiRetiredСезона 39, Трка 17, A-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo MiguelRetiredСезона 38, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin LewseyRetiredСезона 38, Трка 17, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boswell SeanRetiredСезона 38, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyAmateur - 18Сезона 38, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 René KonečnýRookie - 32Сезона 38, Трка 17, R-244Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil GrocholskiRetiredСезона 38, Трка 17, R-272Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry FuhlbohmRetiredСезона 37, Трка 17, R-411Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradeMaster - 4Сезона 37, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Talis LisakovRetiredСезона 36, Трка 17, R-414Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip PavlovićRetiredСезона 36, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GaunaRetiredСезона 35, Трка 17, R-343Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla KissRetiredСезона 34, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simão PrataRetiredСезона 34, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart Van Der VaartRetiredСезона 33, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César YasiroRetiredСезона 32, Трка 17, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslaw SwidaRetiredСезона 32, Трка 17, R-210Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikita MokinRetiredСезона 32, Трка 17, R-223Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sören TaliRetiredСезона 32, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Díaz SimónRetiredСезона 31, Трка 17, R-306Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip LateganRetiredСезона 29, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmAmateur - 56Сезона 29, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serg PushkinRetiredСезона 29, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BlusRetiredСезона 29, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo RossiRetiredСезона 29, Трка 17, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea PegoraroRetiredСезона 29, Трка 17, R-212Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arek SumRetiredСезона 29, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin CehajicRetiredСезона 28, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermin CovicRetiredСезона 28, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew TimofeevRetiredСезона 27, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz RutkowskiRetiredСезона 26, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ata KayaRetiredСезона 26, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malcolm CachiaRetiredСезона 24, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin DikRetiredСезона 24, Трка 17, R-223Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina RusuRetiredСезона 24, Трка 17, R-231Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz KozaczewskiRetiredСезона 23, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca SalviniRetiredСезона 23, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter LadkinRetiredСезона 22, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janson TalbotRetiredСезона 21, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonRetiredСезона 20, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregg MarteRetiredСезона 20, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip HercegRetiredСезона 18, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuli PohjanenRetiredСезона 17, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver JuddRetiredСезона 16, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PetrouRetiredСезона 16, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charlie FernandesRetiredСезона 16, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HlajRetiredСезона 16, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis GeorgiadisRetiredСезона 15, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SilvaRetiredСезона 15, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane KellyRetiredСезона 15, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavian PetrescuRetiredСезона 14, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas JungaitisRetiredСезона 14, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ion RoataRetiredСезона 14, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan GomezRetiredСезона 13, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaAmateur - 44Сезона 13, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack AndersonRetiredСезона 12, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LeoniRetiredСезона 10, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FernandezRetiredСезона 9, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor Peter KovacsRetiredСезона 9, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg MichailovRetiredСезона 8, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: