Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Giant killer (Победа во нокаут купот, додека ја привршува сеоната со пласман понизок од првите 4)
(Раритетна придобивка: 1 од 217.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 18 19 20 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiAmateur - 77Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 93Сезона 84, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CanalPro - 14Сезона 84, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertRookie - 55Сезона 84, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 84, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav TsanevRookie - 111Сезона 84, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesPro - 10Сезона 84, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CorreiaRookie - 73Сезона 84, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 5Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 1Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZawiślakRookie - 66Сезона 83, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edegaru SotoAmateur - 50Сезона 83, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OliverosRookie - 93Сезона 83, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencRookie - 77Сезона 83, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaAmateur - 45Сезона 83, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 83, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonRookie - 29Сезона 83, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto OmizzoloAmateur - 62Сезона 83, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago FerreiraRookie - 30Сезона 83, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretAmateur - 33Сезона 83, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaAmateur - 57Сезона 83, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasuo YamajiAmateur - 45Сезона 83, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1EliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinAmateur - 78Сезона 82, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 45Сезона 82, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gláuberson RiosRetiredСезона 82, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MichalovičRetiredСезона 82, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SokolikPro - 3Сезона 82, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusPro - 18Сезона 82, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovRookie - 1Сезона 82, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony PucelaRetiredСезона 82, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukMaster - 5Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 82, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasPro - 7Сезона 82, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoAmateur - 79Сезона 82, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 36Сезона 82, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris AstrapidisRookie - 79Сезона 82, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarineAmateur - 49Сезона 82, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł LemiechaAmateur - 11Сезона 82, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieRookie - 19Сезона 82, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommy FaucherRetiredСезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiPro - 6Сезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuPro - 13Сезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergRetiredСезона 81, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 6Сезона 81, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michell CoredeiroAmateur - 46Сезона 81, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido PeschkeAmateur - 60Сезона 81, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 81, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaAmateur - 1Сезона 81, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salva StcubeRookie - 60Сезона 81, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 24Сезона 81, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jae WalkerRetiredСезона 81, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert GrzelakRookie - 93Сезона 81, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezMaster - 2Сезона 80, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydAmateur - 22Сезона 80, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterAmateur - 12Сезона 80, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuAmateur - 64Сезона 80, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanPro - 5Сезона 80, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 80, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherAmateur - 27Сезона 80, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oswaldo HernandezRetiredСезона 80, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesAmateur - 66Сезона 80, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TricerriRetiredСезона 80, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 80, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens YanesAmateur - 5Сезона 80, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoAmateur - 36Сезона 80, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Alejo Herrero LamuedraAmateur - 67Сезона 79, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 125Сезона 79, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex DupontelRookie - 75Сезона 79, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BorghiRetiredСезона 79, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 50Сезона 79, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko CajkaRookie - 93Сезона 79, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioRookie - 8Сезона 79, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik TóthAmateur - 58Сезона 79, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 4Сезона 79, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniAmateur - 4Сезона 79, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo MatiAmateur - 35Сезона 79, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iago ZanettiAmateur - 36Сезона 79, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo StefaniaRetiredСезона 79, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioMaster - 2Сезона 78, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoffer OlofssonRetiredСезона 78, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantvydas VerbickasRetiredСезона 78, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Popescu DanRetiredСезона 78, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosPro - 24Сезона 78, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos KafantarisRetiredСезона 78, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio ColaceRookie - 145Сезона 78, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 78, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamPro - 18Сезона 78, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaPro - 20Сезона 78, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauAmateur - 39Сезона 78, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MancusiAmateur - 56Сезона 78, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CanepaAmateur - 80Сезона 78, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan TievesAmateur - 76Сезона 78, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaAmateur - 64Сезона 77, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenEliteСезона 77, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 18 19 20 » Брзо оди на страница: