Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Tried and tested (Комплетира максимум тестирања (100 кругови) пред секоја трка во сезоната)
(Раритетна придобивка: 1 од 1369.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansEliteСезона 89, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 5Сезона 89, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasMaster - 4Сезона 88, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorPro - 14Сезона 88, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoMaster - 3Сезона 88, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 86, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovAmateur - 30Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 22Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoPro - 9Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 23Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 7Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaEliteСезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannPro - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanMaster - 3Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergAmateur - 63Сезона 86, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaAmateur - 44Сезона 86, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanPro - 23Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ton De JongAmateur - 7Сезона 86, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyPro - 20Сезона 86, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesPro - 11Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallPro - 17Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 5Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiPro - 22Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarPro - 24Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 86, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovEliteСезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 10Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotPro - 21Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 3Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićPro - 19Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesAmateur - 1Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 23Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovPro - 6Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius NogueiraPro - 9Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralPro - 19Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: