Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Addict (Нема пропуштено трка во 10 полни последователни сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Frederic Van RossumAmateur - 9Сезона 88, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marnick SchachtRookie - 68Сезона 88, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 14Сезона 88, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 88, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyPro - 5Сезона 88, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 88, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoAmateur - 47Сезона 88, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 88, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 88, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanPro - 15Сезона 88, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóAmateur - 67Сезона 88, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasAmateur - 57Сезона 88, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos VillasmilPro - 10Сезона 88, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias PinheiroAmateur - 7Сезона 88, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 88, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroAmateur - 4Сезона 88, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PasanenPro - 6Сезона 88, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruAmateur - 18Сезона 88, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 44Сезона 88, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CarreñoAmateur - 73Сезона 88, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesPro - 2Сезона 88, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redge LefevreAmateur - 53Сезона 88, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide IeradiRookie - 42Сезона 88, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezPro - 25Сезона 88, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge LamontagneAmateur - 79Сезона 88, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KecskésAmateur - 54Сезона 88, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckPro - 25Сезона 88, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PevereAmateur - 39Сезона 88, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo SalatinoRookie - 36Сезона 88, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer MalmgrenRookie - 45Сезона 88, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulah Çi̇lAmateur - 34Сезона 88, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BrooksAmateur - 35Сезона 88, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 64Сезона 88, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasRookie - 82Сезона 88, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiPro - 10Сезона 88, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick BrownhillAmateur - 63Сезона 88, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossRookie - 33Сезона 88, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonçalvesAmateur - 48Сезона 88, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathMaster - 1Сезона 88, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 88, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Francisco MartínRookie - 101Сезона 88, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas WeberRookie - 54Сезона 88, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 88, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 88, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 88, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SalarAmateur - 57Сезона 88, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oeste BertaAmateur - 79Сезона 88, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 24Сезона 88, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BarbosaPro - 9Сезона 88, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 88, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 88, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gus ZuritaPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CukierskiAmateur - 20Сезона 87, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczRookie - 45Сезона 87, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CalmenAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 6Сезона 87, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HernaAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas GonzalezAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 48Сезона 87, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskari TörmäRookie - 36Сезона 87, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SoaresAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhousePro - 23Сезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 87, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 19Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasRookie - 43Сезона 87, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PrussakRookie - 58Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AngelovAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevAmateur - 48Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GalindoPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 6Сезона 87, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner CostaAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete MitchellAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolacheAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy GarrigaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GodoyPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 74Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BarkasziAmateur - 75Сезона 87, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GuiAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaAmateur - 76Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry ShetlerRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoRookie - 112Сезона 87, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaPro - 10Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spiridon LouisAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýPro - 9Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenPro - 24Сезона 87, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 24Сезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LanyiAmateur - 42Сезона 87, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy DimetAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: