Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Shepherd (Успешно покани пријател на ГПРО кој се трка повеке од 51 трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 261.85 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Paolo BonoraPro - 3Сезона 73, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiMaster - 3Сезона 73, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 51Сезона 73, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kali HernandezAmateur - 42Сезона 73, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant FindlayAmateur - 25Сезона 73, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian CairoAmateur - 37Сезона 72, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 22Сезона 72, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas SalisAmateur - 52Сезона 72, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector GamezAmateur - 69Сезона 72, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchermaRetiredСезона 72, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pjotor DaltonRookie - 51Сезона 72, Трка 6, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 72, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsRookie - 167Сезона 72, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo PereiraAmateur - 33Сезона 72, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizAmateur - 82Сезона 72, Трка 1, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WojakAmateur - 56Сезона 71, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ender MarquezRookie - 2Сезона 71, Трка 14, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalegaroRetiredСезона 71, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zazhygalov AlexAmateur - 7Сезона 71, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr CejkaMaster - 3Сезона 71, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe André TorralvoRookie - 35Сезона 71, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MollRetiredСезона 71, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 104Сезона 71, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milorad CvejanovicRookie - 2Сезона 71, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr KarpenkoRetiredСезона 71, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanRetiredСезона 70, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javi MorenoRetiredСезона 70, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaka FilejRetiredСезона 70, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinAmateur - 11Сезона 70, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago PrevideAmateur - 59Сезона 70, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AmbrogianiRetiredСезона 70, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruPro - 25Сезона 70, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekAmateur - 50Сезона 70, Трка 4, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 10Сезона 70, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hardle WainRetiredСезона 69, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasAmateur - 9Сезона 69, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MendesRetiredСезона 69, Трка 16, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo FolhadelaPro - 19Сезона 69, Трка 15, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius FernandesRetiredСезона 69, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar PeevAmateur - 15Сезона 69, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 53Сезона 68, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo GalywatRetiredСезона 68, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien LavricRetiredСезона 68, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovPro - 25Сезона 68, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clay WaringRetiredСезона 68, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt HanzliAmateur - 68Сезона 67, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro GinesAmateur - 26Сезона 67, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DuraczRetiredСезона 67, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil PaluchRetiredСезона 67, Трка 7, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme Di FrancoRetiredСезона 67, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CapraAmateur - 51Сезона 67, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Montilla BelandriaRookie - 86Сезона 66, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 65Сезона 66, Трка 13, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KissAmateur - 56Сезона 66, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raghav NallanAmateur - 88Сезона 66, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakPro - 4Сезона 65, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekRookie - 157Сезона 65, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico FrancoRookie - 87Сезона 65, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis Muñoz A.Amateur - 29Сезона 65, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry HowlettAmateur - 32Сезона 65, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouAmateur - 54Сезона 65, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MachadoRetiredСезона 65, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KalinowskiRetiredСезона 65, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoMaster - 5Сезона 65, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel TomaRetiredСезона 65, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo RodriguesRetiredСезона 65, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sumant SubramanyaAmateur - 74Сезона 65, Трка 1, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse PeltoniemiRetiredСезона 64, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian SzabuniaRetiredСезона 64, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 7Сезона 64, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AmorianosRetiredСезона 64, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannes KuusikRetiredСезона 64, Трка 14, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WieczRetiredСезона 64, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio PeltzRetiredСезона 64, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VentricelliAmateur - 90Сезона 64, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisAmateur - 17Сезона 64, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VáňaRetiredСезона 64, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ArbonaAmateur - 55Сезона 64, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian GaglianoRookie - 40Сезона 64, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamPro - 16Сезона 64, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo ValeroRookie - 56Сезона 63, Трка 17, A-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob VeldkampRetiredСезона 63, Трка 14, R-194Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PartinRetiredСезона 63, Трка 11, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiMaster - 3Сезона 63, Трка 10, A-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor AiresRookie - 53Сезона 63, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 63, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GonzalezRetiredСезона 63, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre BaetaRetiredСезона 63, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio ReceputiAmateur - 54Сезона 63, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 12Сезона 63, Трка 2, A-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres FigueroaAmateur - 69Сезона 62, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy LabaRetiredСезона 62, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leevi JuvakkaRetiredСезона 62, Трка 10, R-195Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo RigonRetiredСезона 62, Трка 6, A-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej HercegRetiredСезона 62, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SellingsRetiredСезона 62, Трка 2, A-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 25Сезона 62, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro FagundesAmateur - 73Сезона 61, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MalinovskiyAmateur - 83Сезона 61, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BiałożykRetiredСезона 61, Трка 12, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: