Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Just don't scratch it (Победи трка во Елите, Мастер или Про со 0 ризици на чиста патека)
(Раритетна придобивка: 1 од 287.31 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tan S LakeAmateur - 44Сезона 85, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsAmateur - 64Сезона 85, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 62Сезона 85, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 6Сезона 84, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 18Сезона 84, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FugaroPro - 24Сезона 84, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 16Сезона 84, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioAmateur - 66Сезона 84, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 84, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 2Сезона 84, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 84, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikPro - 3Сезона 84, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoutinhoPro - 5Сезона 84, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöPro - 18Сезона 84, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athol KayPro - 10Сезона 84, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 84, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan VetrakPro - 1Сезона 84, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 54Сезона 84, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CavalliniAmateur - 77Сезона 84, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 84, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyPro - 8Сезона 84, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle WojtaszekAmateur - 54Сезона 84, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 1Сезона 84, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SanchezPro - 3Сезона 84, Трка 4, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian FikAmateur - 31Сезона 84, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 41Сезона 84, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 83, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 20Сезона 83, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz GryglickiPro - 7Сезона 83, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevAmateur - 66Сезона 83, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenRetiredСезона 83, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuAmateur - 56Сезона 83, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sabrina TrilnikPro - 11Сезона 83, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoAmateur - 80Сезона 83, Трка 11, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 83, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KiszkaAmateur - 30Сезона 83, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoroAmateur - 71Сезона 83, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto OmizzoloAmateur - 62Сезона 83, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuPro - 10Сезона 83, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanRetiredСезона 83, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosAmateur - 59Сезона 83, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroPro - 15Сезона 83, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juanlu LopezAmateur - 80Сезона 83, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilfried DentzAmateur - 55Сезона 83, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 60Сезона 83, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BautzmannAmateur - 14Сезона 82, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocPro - 13Сезона 82, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean SchmidtPro - 2Сезона 82, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaAmateur - 32Сезона 82, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel TackaberryRookie - 53Сезона 82, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 58Сезона 82, Трка 16, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonPro - 17Сезона 82, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 82, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouRetiredСезона 82, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 82, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 82, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaAmateur - 40Сезона 82, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 9Сезона 82, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikRetiredСезона 82, Трка 4, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciPro - 23Сезона 82, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RamelloRookie - 60Сезона 81, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 81, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 62Сезона 81, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Esis CarrasquelAmateur - 57Сезона 81, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmAmateur - 39Сезона 81, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 19Сезона 81, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 81, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 81, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn SimmonsRetiredСезона 81, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaAmateur - 2Сезона 81, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyubomir KordevAmateur - 73Сезона 81, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GasparAmateur - 51Сезона 81, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 69Сезона 81, Трка 15, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 15Сезона 81, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 13Сезона 81, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 81, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark BlackwellAmateur - 47Сезона 81, Трка 14, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarAmateur - 43Сезона 81, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 21Сезона 81, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićPro - 18Сезона 81, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaPro - 21Сезона 81, Трка 13, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 81, Трка 12, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 25Сезона 81, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 19Сезона 81, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauro CerqueiraAmateur - 17Сезона 81, Трка 6, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anselmo FollmerAmateur - 53Сезона 81, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 78Сезона 81, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 123Сезона 81, Трка 4, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoAmateur - 11Сезона 81, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 81, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MendesRetiredСезона 81, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonPro - 17Сезона 80, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница: