Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Reliability expert (Ги комплетираше сите 17 трки во сезоната без ниеден технички проблем или дисквалификација)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 87, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 87, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DrakeAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario BadrovAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deepak KarPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 87, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir IvanchevRookie - 29Сезона 87, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 87, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 87, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian StrakaPro - 5Сезона 87, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 87, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon SgrunerAmateur - 75Сезона 87, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan ShrubbRookie - 44Сезона 87, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin DonovanAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarmo EloRookie - 118Сезона 87, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićAmateur - 54Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross CuthbertRookie - 9Сезона 87, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyko StoychevRookie - 49Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 87, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BascoAmateur - 70Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 87, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter BidarteRookie - 33Сезона 87, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yukone HeremiaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oslec JuniorRookie - 128Сезона 87, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennRookie - 61Сезона 87, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fuan KnomadAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel AlvarezAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 25Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasAmateur - 20Сезона 87, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony TeagerAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteRookie - 17Сезона 87, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco MascoloRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarvalhoRookie - 55Сезона 87, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekAmateur - 49Сезона 87, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 119Сезона 87, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta SzenteRookie - 91Сезона 87, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans NicolaasRookie - 43Сезона 87, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RibeiroAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WahlAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ManciniAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt RyxenAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BuissonRookie - 83Сезона 87, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MorinAmateur - 1Сезона 87, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaRookie - 108Сезона 87, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 86, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas TolkaciovasAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard GarczykRookie - 21Сезона 86, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enric GubernAmateur - 75Сезона 86, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MaherAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosenceAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 18Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoqueAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaAmateur - 37Сезона 86, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: