Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Partners for life (Задржи го истиот возач под договор за наредните 10 полни сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 1308.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alex ShimanovskyAmateur - 31Сезона 88, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zé Pedro PaulaAmateur - 16Сезона 88, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 88, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 2Сезона 88, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeMaster - 1Сезона 88, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 88, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 5Сезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 87, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 87, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 87, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 87, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevPro - 12Сезона 87, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 87, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SteniusAmateur - 73Сезона 87, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 87, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 86, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaPro - 5Сезона 86, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazPro - 14Сезона 86, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 86, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovRetiredСезона 86, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 86, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 86, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof BetlewiczRookie - 62Сезона 85, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico PereyraRookie - 128Сезона 85, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiRetiredСезона 85, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniRetiredСезона 85, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 84, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 84, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 135Сезона 84, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyAmateur - 6Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiAmateur - 35Сезона 84, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 83, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 18Сезона 83, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 83, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 82, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 36Сезона 82, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 82, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 82, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovRetiredСезона 82, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 81, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 29Сезона 81, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balika FeketeRookie - 150Сезона 81, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał StefańskiRetiredСезона 81, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiAmateur - 16Сезона 81, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 81, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WierzbaRetiredСезона 81, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventAmateur - 77Сезона 81, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arlet SaarAmateur - 11Сезона 81, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 2Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir MladenovRetiredСезона 80, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 80, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 80, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ParedesRetiredСезона 79, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 79, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebeRetiredСезона 79, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichAmateur - 53Сезона 79, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 79, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekRetiredСезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 18Сезона 78, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 78, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezAmateur - 2Сезона 78, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 78, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséRetiredСезона 78, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HernandezRetiredСезона 77, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oancea Florin-ilieRetiredСезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis MamplekosRetiredСезона 77, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio ConsonniAmateur - 12Сезона 77, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 77, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ZeleznikAmateur - 9Сезона 77, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 77, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy BellRetiredСезона 77, Трка 4, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ZércziRetiredСезона 77, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessRetiredСезона 76, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 76, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 76, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalPro - 4Сезона 76, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo LafriteRetiredСезона 76, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 76, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 76, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriannakis TzorbopoulosRetiredСезона 75, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner LopesRookie - 70Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 75, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 75, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 8Сезона 75, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoRetiredСезона 75, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MikuszewskiAmateur - 13Сезона 75, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonRetiredСезона 75, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 75, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightRetiredСезона 74, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: