Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 25.99 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 166 167 168 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tom SolheimRookie - 122Сезона 88, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 133Сезона 88, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbdelhalinRookie - 37Сезона 88, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 119Сезона 88, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub TamásRookie - 48Сезона 88, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 88, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteRookie - 126Сезона 88, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace LobãoRookie - 55Сезона 88, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 19Сезона 88, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableRookie - 57Сезона 88, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TotaroRookie - 40Сезона 88, Трка 14, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaRookie - 142Сезона 88, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerPro - 18Сезона 88, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PuzariucRookie - 83Сезона 88, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRookie - 45Сезона 88, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 88, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio CasoRookie - 100Сезона 88, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniRookie - 133Сезона 88, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias RömerRookie - 118Сезона 88, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekRookie - 94Сезона 88, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRookie - 77Сезона 88, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menios ZagoriRookie - 37Сезона 88, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsRookie - 26Сезона 88, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpRookie - 110Сезона 88, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 88, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRookie - 113Сезона 88, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliRookie - 17Сезона 88, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nik EdgeRookie - 14Сезона 88, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingRookie - 48Сезона 88, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas KönigRookie - 58Сезона 88, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 88, Трка 9, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon EppesRookie - 46Сезона 88, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRookie - 141Сезона 88, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 88, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MilesRookie - 147Сезона 88, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferRookie - 56Сезона 88, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BagelRookie - 141Сезона 88, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 88, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BamberRookie - 31Сезона 88, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliRookie - 59Сезона 88, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SosinskiRookie - 137Сезона 88, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 88, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýPro - 9Сезона 88, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malwa KozaRookie - 127Сезона 88, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioAmateur - 26Сезона 88, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MónusRookie - 146Сезона 88, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 88, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 88, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 88, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SmithRookie - 75Сезона 88, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 88, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre JustinoAmateur - 58Сезона 87, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 166 167 168 » Брзо оди на страница: