Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 668.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Farkhad RakhimzhanovRookie - 39Сезона 90, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaRookie - 35Сезона 90, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeRookie - 15Сезона 90, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos van der GeestAmateur - 63Сезона 89, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkAmateur - 14Сезона 89, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenAmateur - 23Сезона 89, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emily JohnsonAmateur - 45Сезона 89, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldAmateur - 10Сезона 89, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannAmateur - 25Сезона 89, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 89, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliAmateur - 51Сезона 88, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRetiredСезона 88, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroAmateur - 16Сезона 88, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 28Сезона 87, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 87, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresRookie - 34Сезона 87, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiřina BojanovskáPro - 14Сезона 87, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiMaster - 1Сезона 86, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 86, Трка 10, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukRetiredСезона 86, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillPro - 11Сезона 85, Трка 16, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisPro - 1Сезона 85, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 85, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo CoelhoRetiredСезона 85, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 85, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRetiredСезона 85, Трка 2, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliRetiredСезона 85, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 84, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 68Сезона 84, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 84, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 84, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vidas JasaitisRetiredСезона 84, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukRetiredСезона 83, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 24Сезона 83, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievAmateur - 60Сезона 83, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRetiredСезона 83, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 42Сезона 82, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrAmateur - 13Сезона 82, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasPro - 25Сезона 82, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 81, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilyes LeventeRetiredСезона 81, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovRetiredСезона 80, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 5Сезона 80, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OldhamRetiredСезона 80, Трка 9, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisPro - 13Сезона 80, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Diego De La VegaRetiredСезона 80, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HeuvelRetiredСезона 80, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 10Сезона 80, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guglielmo PernacchioliRetiredСезона 80, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 26Сезона 80, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurRetiredСезона 79, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 79, Трка 12, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRetiredСезона 79, Трка 6, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerRetiredСезона 79, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 78, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoRetiredСезона 78, Трка 16, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakPro - 8Сезона 78, Трка 15, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaAmateur - 47Сезона 78, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 78, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 78, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 78Сезона 78, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KieblerRetiredСезона 78, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 23Сезона 78, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 77, Трка 9, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyRetiredСезона 77, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRetiredСезона 77, Трка 6, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 77, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesRookie - 61Сезона 77, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan FrankRetiredСезона 77, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovRetiredСезона 77, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRetiredСезона 76, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevPro - 24Сезона 75, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 45Сезона 75, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakMaster - 1Сезона 75, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 1Сезона 75, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 10Сезона 75, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max BekkerRetiredСезона 75, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRetiredСезона 75, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 75, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRetiredСезона 75, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 74, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRookie - 111Сезона 74, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 78Сезона 74, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilAmateur - 80Сезона 74, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome ManzonRetiredСезона 74, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia GastaldelloRetiredСезона 73, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRetiredСезона 73, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 73, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusAmateur - 25Сезона 73, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: