Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Аматер)
(Раритетна придобивка: 1 од 557.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jean-Philippe TeillietAmateur - 79Сезона 91, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayAmateur - 80Сезона 91, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisAmateur - 47Сезона 91, Трка 1, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauPro - 6Сезона 90, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Pro - 8Сезона 90, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisPro - 13Сезона 90, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziPro - 25Сезона 90, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 90, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 17Сезона 90, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansPro - 23Сезона 90, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 90, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 90, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berbecaru TomaPro - 11Сезона 90, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 90, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisPro - 1Сезона 89, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerPro - 14Сезона 89, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiMaster - 4Сезона 89, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 7Сезона 88, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerPro - 6Сезона 88, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevMaster - 2Сезона 88, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 88, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisPro - 13Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 16, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinMaster - 1Сезона 87, Трка 15, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 87, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 11Сезона 87, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakAmateur - 54Сезона 87, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 71Сезона 87, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 87, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 16Сезона 87, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiMaster - 1Сезона 87, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderMaster - 1Сезона 86, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran VukovicAmateur - 71Сезона 86, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesRetiredСезона 86, Трка 8, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 80Сезона 86, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 1Сезона 86, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerwePro - 6Сезона 85, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoPro - 11Сезона 85, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovRetiredСезона 85, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 85, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 75Сезона 85, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 5Сезона 85, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorPro - 14Сезона 85, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 69Сезона 84, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 4Сезона 84, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusAmateur - 25Сезона 84, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysPro - 15Сезона 84, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 78Сезона 84, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 84, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezRetiredСезона 84, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicPro - 17Сезона 84, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoAmateur - 65Сезона 83, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonEliteСезона 83, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopeAmateur - 46Сезона 83, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRetiredСезона 83, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxPro - 14Сезона 82, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 16Сезона 82, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MezzabottaAmateur - 61Сезона 82, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 41Сезона 82, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaAmateur - 47Сезона 82, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreivePro - 23Сезона 82, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 1Сезона 82, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRetiredСезона 82, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 81, Трка 16, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FaviAmateur - 58Сезона 81, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 81, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasqualino FerrariRetiredСезона 81, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PuseyPro - 2Сезона 81, Трка 8, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 81, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteMaster - 2Сезона 80, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 80, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 77Сезона 79, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter-Michael WatkinsAmateur - 77Сезона 79, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 79, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorRetiredСезона 79, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakPro - 4Сезона 79, Трка 10, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 4Сезона 79, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 79, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 58Сезона 79, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marija MurgićRetiredСезона 79, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 10Сезона 79, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 25Сезона 79, Трка 3, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaRetiredСезона 79, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonRetiredСезона 78, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 25Сезона 78, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RyśRetiredСезона 78, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 25Сезона 78, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberRookie - 24Сезона 78, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenRetiredСезона 78, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 78, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 78, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterAmateur - 26Сезона 78, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan FukePro - 19Сезона 77, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 1Сезона 77, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница: