Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 646.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alessandro RedaPro - 4Сезона 88, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 88, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 87, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenMaster - 4Сезона 87, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 87, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 87, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 23Сезона 86, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 86, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin UrtubeyPro - 6Сезона 86, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 85, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MicheleAmateur - 32Сезона 85, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 85, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 85, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 84, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 84, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 84, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 84, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 78Сезона 84, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 83, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 41Сезона 83, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 83, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 83, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánRookie - 17Сезона 83, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyAmateur - 75Сезона 82, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 82, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiPro - 14Сезона 82, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 5Сезона 82, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 82, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makis KatsoulasAmateur - 72Сезона 82, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 82, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RyśRetiredСезона 82, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 81, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 81, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 81, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 81, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 81, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRetiredСезона 81, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 40Сезона 81, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 81, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip DimitrovPro - 25Сезона 81, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 81, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonAmateur - 39Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 80, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRetiredСезона 80, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenPro - 12Сезона 80, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 80, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 80, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 79, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 79, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 79, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 79, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ger GommansRetiredСезона 79, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 79, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 6Сезона 79, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 79, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiAmateur - 16Сезона 78, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 78, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRetiredСезона 78, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 4Сезона 77, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 77, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 77, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 77, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 77, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 77, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 77, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciRetiredСезона 77, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 77, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 76, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 76, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 12Сезона 76, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 76, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 76, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichAmateur - 53Сезона 76, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 77Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartinezAmateur - 23Сезона 76, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 75, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachAmateur - 38Сезона 75, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: