Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 869.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gideon RosaMaster - 5Сезона 91, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 90, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 89, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 89, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 88, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchPro - 20Сезона 88, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääRetiredСезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 87, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekAmateur - 9Сезона 87, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 5Сезона 87, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 3Сезона 87, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosAmateur - 48Сезона 87, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 9Сезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 1Сезона 87, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 4Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostEliteСезона 86, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeRookie - 15Сезона 86, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloEliteСезона 85, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 85, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiRetiredСезона 85, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 86Сезона 85, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRetiredСезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserPro - 23Сезона 85, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 8Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 84, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 84, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 3Сезона 84, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenMaster - 2Сезона 84, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 25Сезона 84, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 83, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikAmateur - 10Сезона 82, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniMaster - 5Сезона 82, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandAmateur - 18Сезона 81, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoPro - 16Сезона 81, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsPro - 17Сезона 81, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatEliteСезона 79, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansAmateur - 72Сезона 79, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 3Сезона 79, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandePro - 25Сезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 78, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 5Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevPro - 11Сезона 78, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkEliteСезона 78, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 77, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 77, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenMaster - 3Сезона 77, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanPro - 18Сезона 77, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Pro - 24Сезона 76, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaRetiredСезона 76, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami HamadaRetiredСезона 76, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 24Сезона 76, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lovász TiborRetiredСезона 76, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 76, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 75, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 75, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 75, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićMaster - 4Сезона 74, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 74, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 74, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisRetiredСезона 74, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 74, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartRetiredСезона 74, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovPro - 24Сезона 74, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 73, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 73, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociRetiredСезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 73, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 72, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerEliteСезона 72, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 71, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 71, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyAmateur - 2Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 71, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicMaster - 3Сезона 71, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 69Сезона 71, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 70, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 25Сезона 70, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 19Сезона 70, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouAmateur - 19Сезона 70, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: