Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 494.89 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tony EarlRookie - 115Сезона 83, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRookie - 61Сезона 83, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector MedellinRookie - 39Сезона 83, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneRookie - 25Сезона 83, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRookie - 61Сезона 83, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepRookie - 91Сезона 83, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 82, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzAmateur - 64Сезона 82, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo LambertoniRetiredСезона 82, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PrimolAmateur - 68Сезона 82, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoAmateur - 61Сезона 82, Трка 7, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasAmateur - 23Сезона 82, Трка 6, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andry ShrekchenkoRetiredСезона 82, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PasquiniAmateur - 7Сезона 82, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 31Сезона 82, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klāvs PociusRetiredСезона 81, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssAmateur - 38Сезона 81, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Effendy NorzamanAmateur - 1Сезона 81, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRookie - 80Сезона 81, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliAmateur - 7Сезона 81, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João VictorRookie - 81Сезона 81, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keri LovellRetiredСезона 81, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 80, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 54Сезона 80, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenAmateur - 58Сезона 80, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clarence BeeksRetiredСезона 80, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiAmateur - 34Сезона 80, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaAmateur - 67Сезона 80, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo MagiRetiredСезона 80, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 67Сезона 80, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guglielmo PernacchioliRookie - 61Сезона 80, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinPro - 13Сезона 79, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ZemanovicRookie - 100Сезона 79, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekAmateur - 13Сезона 79, Трка 9, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BorazziRetiredСезона 79, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 10Сезона 79, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deun DeunAmateur - 14Сезона 79, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro VellaRetiredСезона 79, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRetiredСезона 79, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres Felipe SanchezAmateur - 9Сезона 78, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal LotkowskiPro - 5Сезона 78, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasquale AmitranoRetiredСезона 78, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 124Сезона 78, Трка 5, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreivePro - 9Сезона 78, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanPro - 23Сезона 78, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićPro - 18Сезона 77, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricija OvcharenkoPro - 13Сезона 77, Трка 12, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakPro - 2Сезона 77, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaRetiredСезона 77, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 77, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SainzRetiredСезона 76, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisPro - 17Сезона 76, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiAmateur - 50Сезона 76, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MršićAmateur - 25Сезона 76, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakRookie - 141Сезона 76, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 6, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiRetiredСезона 76, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakMaster - 4Сезона 75, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 24Сезона 75, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesRetiredСезона 75, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariMaster - 4Сезона 75, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 14Сезона 75, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 75, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakAmateur - 69Сезона 75, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MarraPro - 11Сезона 75, Трка 3, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRookie - 81Сезона 75, Трка 1, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 74, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannPro - 14Сезона 74, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharRookie - 30Сезона 74, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRetiredСезона 74, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRetiredСезона 74, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta De MarinisPro - 23Сезона 73, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicRetiredСезона 73, Трка 14, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonPro - 3Сезона 73, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaRetiredСезона 73, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicRetiredСезона 73, Трка 9, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethRookie - 63Сезона 73, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketRookie - 71Сезона 73, Трка 6, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe PiroRetiredСезона 73, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 43Сезона 73, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaRetiredСезона 72, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRetiredСезона 72, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 72, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GavriilidisAmateur - 59Сезона 72, Трка 9, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 1Сезона 72, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiPro - 19Сезона 72, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervin SebőkRetiredСезона 72, Трка 6, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorRetiredСезона 72, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosRetiredСезона 72, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzRookie - 146Сезона 72, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxRetiredСезона 72, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CotoRetiredСезона 72, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevMaster - 3Сезона 71, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichAmateur - 53Сезона 71, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumPro - 21Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BednarzRetiredСезона 70, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 70, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SatoriRetiredСезона 70, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: