Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 538.41 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Wolfgang HaasAmateur - 66Сезона 96, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katrina BrewerAmateur - 14Сезона 96, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joonas VastamäkiAmateur - 24Сезона 96, Трка 1, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorPro - 8Сезона 95, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 19Сезона 95, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoPro - 21Сезона 95, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amelia BoscoPro - 13Сезона 95, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhousePro - 19Сезона 95, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 25Сезона 95, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsPro - 1Сезона 94, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 45Сезона 94, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CampanellaRookie - 120Сезона 94, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanRetiredСезона 94, Трка 4, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetMaster - 3Сезона 93, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresAmateur - 14Сезона 93, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WrycraftAmateur - 20Сезона 93, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deepak KarMaster - 2Сезона 93, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mara ThomazineRetiredСезона 93, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliAmateur - 53Сезона 93, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 72Сезона 93, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosPro - 12Сезона 93, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerPro - 21Сезона 93, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 23Сезона 93, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýPro - 20Сезона 93, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenAmateur - 6Сезона 93, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 10Сезона 92, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanMaster - 5Сезона 92, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoAmateur - 61Сезона 92, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 23Сезона 92, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoMaster - 5Сезона 92, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzRookie - 1Сезона 92, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 1Сезона 92, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan-Lucas LuscalovAmateur - 44Сезона 92, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 19Сезона 92, Трка 4, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 20Сезона 92, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahiro JiroenjiPro - 9Сезона 91, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniRookie - 83Сезона 91, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 8Сезона 91, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 19Сезона 91, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 9Сезона 91, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrMaster - 1Сезона 90, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerPro - 4Сезона 90, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenAmateur - 33Сезона 90, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 4Сезона 90, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingPro - 10Сезона 90, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaAmateur - 25Сезона 90, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaRetiredСезона 90, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SierraRetiredСезона 89, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben ScowenPro - 1Сезона 89, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AleixoPro - 4Сезона 89, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszRookie - 125Сезона 89, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoPro - 2Сезона 89, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luceyoko FerinAmateur - 29Сезона 89, Трка 1, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisPro - 13Сезона 88, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerPro - 5Сезона 88, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkEliteСезона 88, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Master - 1Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiAmateur - 15Сезона 87, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaRetiredСезона 87, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 71Сезона 87, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 87, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 9Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonAmateur - 11Сезона 86, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 4Сезона 86, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaPro - 5Сезона 86, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoRetiredСезона 86, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisPro - 1Сезона 86, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 6Сезона 86, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 17Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 9Сезона 85, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 12Сезона 85, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraRetiredСезона 85, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthAmateur - 52Сезона 85, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelRetiredСезона 85, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 71Сезона 85, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteAmateur - 18Сезона 85, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantRookie - 79Сезона 85, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusAmateur - 79Сезона 85, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevRetiredСезона 85, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezAmateur - 80Сезона 84, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasAmateur - 53Сезона 84, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 4Сезона 84, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 53Сезона 84, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyRookie - 45Сезона 84, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyAmateur - 75Сезона 84, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniPro - 25Сезона 84, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 56Сезона 84, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiMaster - 2Сезона 84, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikRetiredСезона 84, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 84, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuRookie - 115Сезона 83, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 23Сезона 83, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 83, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 5Сезона 83, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanRetiredСезона 83, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 83, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: