Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 610.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Giulio TarquiniPro - 12Сезона 98, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo De La HozPro - 15Сезона 98, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 16Сезона 98, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaMaster - 5Сезона 97, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoPro - 21Сезона 97, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroMaster - 1Сезона 97, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoMaster - 5Сезона 97, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketePro - 18Сезона 97, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerPro - 21Сезона 97, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 1Сезона 97, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellRetiredСезона 96, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ProstRetiredСезона 96, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöMaster - 5Сезона 96, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniMaster - 3Сезона 96, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergPro - 22Сезона 96, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hakan YildirimPro - 6Сезона 96, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldPro - 9Сезона 96, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max GoodmanMaster - 1Сезона 96, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambrož PondelekAmateur - 53Сезона 96, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander MichaelsMaster - 5Сезона 96, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickMaster - 2Сезона 96, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisRetiredСезона 96, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonPro - 22Сезона 95, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannMaster - 4Сезона 95, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 12Сезона 95, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 95, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharon AnchoRetiredСезона 95, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakAmateur - 57Сезона 95, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco Van ZylAmateur - 6Сезона 94, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaMaster - 5Сезона 94, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourAmateur - 60Сезона 94, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrøstrupPro - 16Сезона 94, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaMaster - 1Сезона 94, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiAmateur - 76Сезона 94, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisRookie - 139Сезона 94, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérAmateur - 26Сезона 94, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasPro - 22Сезона 94, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgRetiredСезона 94, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 2Сезона 94, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazAmateur - 55Сезона 94, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinPro - 1Сезона 94, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithEliteСезона 93, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 19Сезона 93, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraPro - 23Сезона 92, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Quintino FerreiraMaster - 5Сезона 92, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarAmateur - 14Сезона 92, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 48Сезона 92, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith SephtonAmateur - 78Сезона 92, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 92, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraPro - 24Сезона 91, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanAmateur - 4Сезона 91, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 2Сезона 91, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 91, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthRetiredСезона 91, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaRetiredСезона 91, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 13Сезона 91, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovMaster - 5Сезона 90, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaPro - 7Сезона 90, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 17Сезона 90, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle10EliteСезона 90, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesAmateur - 38Сезона 90, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboRetiredСезона 90, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 15Сезона 89, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelMaster - 2Сезона 89, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 2Сезона 89, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 16Сезона 89, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy SeveriniAmateur - 5Сезона 89, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 22Сезона 89, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaMaster - 5Сезона 89, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei MitrahovichPro - 19Сезона 89, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathMaster - 1Сезона 88, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 2Сезона 88, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 5Сезона 87, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 1Сезона 87, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovPro - 24Сезона 87, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoMaster - 1Сезона 87, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanPro - 7Сезона 86, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 86, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BilheiroRookie - 69Сезона 86, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysAmateur - 31Сезона 86, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotPro - 10Сезона 85, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 5Сезона 85, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SalfaPro - 6Сезона 85, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárAmateur - 79Сезона 85, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenPro - 15Сезона 85, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 84, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnPro - 11Сезона 84, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniRetiredСезона 84, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievPro - 18Сезона 84, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 6Сезона 84, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherRetiredСезона 84, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 84, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaAmateur - 41Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 84, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoMaster - 4Сезона 83, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoRetiredСезона 83, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: