Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 784.45 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andrea AmichMaster - 4Сезона 82, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikMaster - 2Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 82, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniEliteСезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 4Сезона 82, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiPro - 6Сезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoEliteСезона 81, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 81, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandEliteСезона 81, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniMaster - 3Сезона 80, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiEliteСезона 80, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 4Сезона 80, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 3Сезона 80, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 5Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 79, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesMaster - 1Сезона 79, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynPro - 7Сезона 78, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeEliteСезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettAmateur - 30Сезона 78, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseAmateur - 57Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 78, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 5Сезона 78, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséAmateur - 42Сезона 77, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 65Сезона 77, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 2Сезона 77, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 13Сезона 77, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 2Сезона 77, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 5Сезона 77, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenAmateur - 18Сезона 77, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 47Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 76, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconPro - 1Сезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewAmateur - 61Сезона 76, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lovász TiborRetiredСезона 76, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 76, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoEliteСезона 76, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 75, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 13Сезона 75, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 75, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 75, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 15Сезона 75, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevAmateur - 7Сезона 74, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenPro - 3Сезона 73, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2EliteСезона 73, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorAmateur - 80Сезона 73, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannMaster - 5Сезона 73, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesPro - 1Сезона 73, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociAmateur - 7Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonAmateur - 80Сезона 73, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 4Сезона 73, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KleczewskiRookie - 16Сезона 72, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 1Сезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 72, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöAmateur - 12Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRookie - 8Сезона 71, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiPro - 1Сезона 71, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 71, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 17Сезона 71, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 15Сезона 71, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyPro - 4Сезона 71, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 70, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenMaster - 1Сезона 70, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 70, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouAmateur - 58Сезона 70, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothPro - 18Сезона 70, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 67Сезона 70, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 4Сезона 70, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaquePro - 11Сезона 70, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoPro - 1Сезона 70, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueMaster - 1Сезона 70, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 17Сезона 70, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 69, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 72Сезона 69, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 13Сезона 69, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeisePro - 3Сезона 69, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 13Сезона 69, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiMaster - 2Сезона 68, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 23Сезона 68, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 68, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 68, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 2Сезона 68, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 4Сезона 68, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyPro - 24Сезона 68, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 68, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 67, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 30Сезона 67, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PokhilkoRetiredСезона 67, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 4Сезона 67, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardMaster - 5Сезона 67, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanPro - 7Сезона 67, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: