Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie fast racer (Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 441.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ezequiel IglesiasRookie - 145Сезона 90, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestRookie - 45Сезона 90, Трка 11, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre BarnaRookie - 35Сезона 90, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraRookie - 57Сезона 90, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SikiRookie - 64Сезона 90, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SchukinRookie - 39Сезона 90, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeRookie - 15Сезона 90, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesRookie - 104Сезона 90, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesRookie - 104Сезона 89, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 35Сезона 89, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeAmateur - 52Сезона 89, Трка 7, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid JanczakRookie - 79Сезона 89, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ive NakiAmateur - 31Сезона 89, Трка 4, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 89, Трка 2, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannAmateur - 25Сезона 89, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisAmateur - 47Сезона 88, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaAmateur - 49Сезона 88, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 26Сезона 88, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaRookie - 43Сезона 87, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 68Сезона 87, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 1Сезона 87, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 87, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzRookie - 27Сезона 87, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 123Сезона 87, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 87, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannRetiredСезона 87, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 55Сезона 86, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerPro - 6Сезона 86, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRetiredСезона 86, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof NowakowskiRetiredСезона 86, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettPro - 18Сезона 86, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 86, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo MartinezRetiredСезона 86, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 85, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Batista Do ValleAmateur - 22Сезона 85, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoPro - 1Сезона 85, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 15Сезона 85, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 85, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 85, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRetiredСезона 85, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekAmateur - 78Сезона 85, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 85, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 84, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchPro - 23Сезона 84, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRetiredСезона 84, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TzonePro - 18Сезона 84, Трка 7, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 84, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan HaiderPro - 14Сезона 84, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 84, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 84, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRetiredСезона 84, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRetiredСезона 83, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 52Сезона 83, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 39Сезона 83, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRetiredСезона 83, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneRookie - 106Сезона 83, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRetiredСезона 83, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoPro - 16Сезона 83, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro GiardinoRetiredСезона 83, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 82, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicAmateur - 67Сезона 82, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Notorios ShakurRetiredСезона 81, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 81, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliRetiredСезона 81, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisPro - 13Сезона 81, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 77Сезона 81, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro GuerreiroAmateur - 39Сезона 80, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew PlucknettRookie - 69Сезона 80, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clarence BeeksRetiredСезона 80, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyPro - 5Сезона 80, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 80, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 80, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaAmateur - 43Сезона 80, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Jose MorenoPro - 21Сезона 80, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo MagiRetiredСезона 80, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekAmateur - 26Сезона 80, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 10Сезона 80, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozRetiredСезона 79, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BorazziRetiredСезона 79, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanna VolpiRetiredСезона 79, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otakar StepanekAmateur - 68Сезона 79, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vick SaldajenoRetiredСезона 79, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysPro - 16Сезона 79, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRetiredСезона 79, Трка 6, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro VellaRetiredСезона 79, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathAmateur - 70Сезона 79, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BoislardRetiredСезона 79, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 79, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyAmateur - 76Сезона 79, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LuisRetiredСезона 78, Трка 16, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilAmateur - 80Сезона 78, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaRookie - 90Сезона 78, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 115Сезона 78, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaAmateur - 47Сезона 78, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerPro - 18Сезона 78, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: