Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur fast racer (Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 493.76 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Simonas AndriulisAmateur - 62Сезона 88, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 88, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 88, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 64Сезона 88, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 77Сезона 87, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonPro - 12Сезона 87, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 24Сезона 86, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishnu MohanPro - 10Сезона 86, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 86, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan IvanovAmateur - 45Сезона 86, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekPro - 13Сезона 85, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 7Сезона 85, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 84, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 84, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 84, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 84, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicAmateur - 41Сезона 84, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 83, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 83, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CuttenAmateur - 54Сезона 83, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanRookie - 146Сезона 83, Трка 2, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 83, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironAmateur - 67Сезона 82, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 82, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 82, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre HollósRetiredСезона 82, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 18Сезона 82, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 82, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 82, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 82, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 81, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 5Сезона 81, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtRetiredСезона 81, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroAmateur - 75Сезона 81, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 81, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 81, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 81, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 81, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 81, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilPro - 2Сезона 81, Трка 6, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiRetiredСезона 81, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriRetiredСезона 81, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josivaldo SoaresRetiredСезона 81, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 81, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ArbonaRetiredСезона 80, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 13Сезона 80, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 80, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JacquetAmateur - 5Сезона 79, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HahnAmateur - 17Сезона 79, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedat TumurPro - 1Сезона 79, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiAmateur - 26Сезона 79, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 54Сезона 79, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 79, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 34Сезона 79, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 79, Трка 6, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 79, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 79, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard NarramoreRetiredСезона 79, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 79, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoPro - 1Сезона 79, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 78, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekaneAmateur - 33Сезона 78, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 78, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 78, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 71Сезона 78, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro AcúrcioRetiredСезона 78, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRookie - 118Сезона 77, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosRetiredСезона 77, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 77, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyAmateur - 75Сезона 77, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 77, Трка 2, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borisz Kyle LeeroyRetiredСезона 76, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 76, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 4Сезона 76, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 76, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: