Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 32.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 132 133 134 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dalibor KrivohlavekRookie - 23Сезона 85, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversRookie - 17Сезона 85, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanRookie - 34Сезона 85, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárRookie - 135Сезона 85, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 107Сезона 85, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisRookie - 93Сезона 85, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando VidaRookie - 133Сезона 85, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudi EspertshuberRookie - 103Сезона 85, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 150Сезона 85, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasRookie - 90Сезона 85, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluRookie - 83Сезона 85, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoRookie - 36Сезона 85, Трка 1, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 85, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRookie - 138Сезона 84, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquin GodoyAmateur - 22Сезона 84, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 49Сезона 84, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRookie - 84Сезона 84, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico FondasiAmateur - 6Сезона 84, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiRookie - 34Сезона 84, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SpinazzolaRookie - 143Сезона 84, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaAmateur - 36Сезона 84, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maelly AraujoAmateur - 74Сезона 84, Трка 16, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzAmateur - 25Сезона 84, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezAmateur - 31Сезона 84, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesAmateur - 63Сезона 84, Трка 16, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PoutalaAmateur - 51Сезона 84, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerRookie - 130Сезона 84, Трка 15, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRookie - 37Сезона 84, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MülhausenAmateur - 66Сезона 84, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálRookie - 146Сезона 84, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 9Сезона 84, Трка 14, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 24Сезона 84, Трка 13, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig GaffneyAmateur - 66Сезона 84, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 17Сезона 84, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 59Сезона 84, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysAmateur - 53Сезона 84, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 84, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 47Сезона 84, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 12, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellAmateur - 72Сезона 84, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoRookie - 85Сезона 84, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyana FalcaoAmateur - 63Сезона 84, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 84, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinAmateur - 28Сезона 84, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MonteroAmateur - 65Сезона 84, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hualter MartucheliAmateur - 17Сезона 84, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesAmateur - 9Сезона 84, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 84, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 75Сезона 84, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzAmateur - 76Сезона 84, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRookie - 117Сезона 84, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 36Сезона 84, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsRookie - 64Сезона 84, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 59Сезона 84, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiAmateur - 3Сезона 84, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro ZironiAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoAmateur - 13Сезона 84, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 84, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićAmateur - 40Сезона 84, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor AntoniAmateur - 69Сезона 84, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosAmateur - 48Сезона 84, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaAmateur - 17Сезона 84, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven DeathAmateur - 77Сезона 84, Трка 6, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiAmateur - 14Сезона 84, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VasilevichAmateur - 71Сезона 84, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pacho SalcedoRookie - 14Сезона 84, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan BotragyiAmateur - 37Сезона 84, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 72Сезона 84, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj BarzijskiAmateur - 15Сезона 84, Трка 6, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 19Сезона 84, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetAmateur - 56Сезона 84, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 84, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian DietzAmateur - 58Сезона 84, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman VavrekAmateur - 9Сезона 84, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 19Сезона 84, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 43Сезона 84, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesAmateur - 3Сезона 84, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 132 133 134 » Брзо оди на страница: