Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro fast racer (Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на ГПРО)
(Раритетна придобивка: 1 од 534.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 88, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 87, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 87, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 3Сезона 87, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 87, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 6Сезона 87, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 86, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 86, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 46Сезона 86, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 86, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 64Сезона 86, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganAmateur - 18Сезона 86, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CartaxoRetiredСезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 5Сезона 85, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 85, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 85, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 84, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 84, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 84, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 5Сезона 84, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálRetiredСезона 84, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 84, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 1Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 84, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 84, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 83, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovAmateur - 56Сезона 83, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BertolottoPro - 1Сезона 83, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 83, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michell CoredeiroAmateur - 46Сезона 83, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 83, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 82, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 82, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 1Сезона 82, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 25Сезона 82, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 82, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas SestokasAmateur - 7Сезона 82, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillRetiredСезона 82, Трка 4, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoPro - 1Сезона 82, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 43Сезона 82, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RyśRetiredСезона 82, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BurdaAmateur - 9Сезона 81, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkAmateur - 7Сезона 81, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MeloRetiredСезона 81, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert ViljanenRetiredСезона 81, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRetiredСезона 81, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 81, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonAmateur - 39Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 80, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FerrariAmateur - 58Сезона 80, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 80, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rauno TammelPro - 21Сезона 80, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 79, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon SmithRetiredСезона 79, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 79, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicPro - 25Сезона 79, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert BüyükakarPro - 2Сезона 79, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 79, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 4Сезона 79, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 79, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 78, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsini ChatzimitrouRetiredСезона 78, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 78, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 78, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 78, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 78, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 78, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 78, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 78, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 77, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 77, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 77, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 77, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 77, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 77, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 76, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 15Сезона 76, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekRetiredСезона 76, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 76, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 76, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: