Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master fast racer (Направи го најбрзиот круг во трки во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 693.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andreas RamannMaster - 4Сезона 91, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 91, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorMaster - 5Сезона 90, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 25Сезона 90, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 5Сезона 90, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaEliteСезона 90, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoEliteСезона 89, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 89, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 89, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 89, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 89, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 88, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurAmateur - 56Сезона 88, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchPro - 20Сезона 88, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesAmateur - 1Сезона 87, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 87, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 9Сезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnEliteСезона 87, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 4Сезона 86, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 41Сезона 86, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 86, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosAmateur - 16Сезона 85, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaAmateur - 24Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentAmateur - 11Сезона 85, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 34Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 5Сезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 3Сезона 84, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 25Сезона 84, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalAmateur - 13Сезона 84, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosAmateur - 71Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanPro - 12Сезона 84, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 1Сезона 84, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 1Сезона 83, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosAmateur - 48Сезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiMaster - 1Сезона 83, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichRetiredСезона 82, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 82, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenAmateur - 26Сезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikAmateur - 10Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 10Сезона 82, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniMaster - 5Сезона 82, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1Master - 2Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixPro - 10Сезона 81, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićRetiredСезона 81, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 23Сезона 81, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 5Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1EliteСезона 80, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewEliteСезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouPro - 3Сезона 80, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 5Сезона 80, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 5Сезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreRetiredСезона 79, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanPro - 18Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 79, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouMaster - 5Сезона 79, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1Master - 3Сезона 79, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore SiracusaPro - 5Сезона 79, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 79, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 78, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 78, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerAmateur - 24Сезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 3Сезона 78, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 78, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 5Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaPro - 8Сезона 78, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaAmateur - 74Сезона 77, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 5Сезона 77, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 15Сезона 77, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 2Сезона 77, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynPro - 21Сезона 77, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 77, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveAmateur - 78Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaRetiredСезона 76, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakAmateur - 54Сезона 76, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaAmateur - 17Сезона 76, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 101Сезона 75, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 75, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 8Сезона 75, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 75, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 75, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerRetiredСезона 75, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: