Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 373.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 83, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dinei SpeedRookie - 30Сезона 83, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LizaolaRookie - 13Сезона 83, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RosaRookie - 95Сезона 83, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maelly AraujoRookie - 108Сезона 83, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MckueRookie - 122Сезона 83, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 83, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PriceRookie - 123Сезона 83, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzRookie - 33Сезона 83, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill WumsenRookie - 130Сезона 83, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRookie - 82Сезона 83, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevRookie - 27Сезона 82, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BustamanteRetiredСезона 82, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaeAmateur - 40Сезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VenancioRetiredСезона 82, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksAmateur - 41Сезона 82, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczRookie - 74Сезона 82, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo SandriRookie - 130Сезона 82, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anastasis BaltatzisRookie - 20Сезона 82, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRookie - 23Сезона 82, Трка 3, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilijam RigoRookie - 131Сезона 82, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovRookie - 14Сезона 82, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomasRookie - 74Сезона 81, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaRookie - 38Сезона 81, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 81, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony WillisAmateur - 16Сезона 81, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorRookie - 35Сезона 81, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien TrinianeRookie - 9Сезона 81, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasAmateur - 44Сезона 81, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MaseratiRetiredСезона 81, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana MansillaRookie - 4Сезона 80, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 15Сезона 80, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flávio RochaRetiredСезона 80, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 80, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaRookie - 65Сезона 80, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 20Сезона 80, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás D'andreaAmateur - 79Сезона 80, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasPro - 11Сезона 80, Трка 4, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki VeijalainenRetiredСезона 80, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej TurekRookie - 29Сезона 80, Трка 1, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoPro - 22Сезона 79, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 103Сезона 79, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre MorenoRetiredСезона 79, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 30Сезона 79, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KristiansenAmateur - 65Сезона 79, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makkesh MakirRetiredСезона 79, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton WeberRetiredСезона 79, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vignes KumarRookie - 2Сезона 79, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 63Сезона 79, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezAmateur - 68Сезона 79, Трка 1, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kulle WipaknusiRookie - 45Сезона 78, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 78, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SantosRookie - 7Сезона 78, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno LeandroRetiredСезона 78, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav MuchaRetiredСезона 78, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz LipkaRookie - 16Сезона 78, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balika FeketeRetiredСезона 78, Трка 9, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim DevineRookie - 71Сезона 78, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert WallingtonRetiredСезона 78, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 62Сезона 78, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CampioneRetiredСезона 78, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte OliveiraRookie - 141Сезона 78, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gasper ZavrlRookie - 47Сезона 78, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano CorsiRetiredСезона 78, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 77, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ChilimoniukRookie - 42Сезона 77, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lon MindRetiredСезона 77, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 13Сезона 77, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PaulaRookie - 135Сезона 77, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor HarringtonRetiredСезона 77, Трка 10, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisAmateur - 73Сезона 77, Трка 9, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreitasRookie - 15Сезона 77, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs KovácsRookie - 9Сезона 77, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peko MatRetiredСезона 77, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William McgillisRookie - 137Сезона 77, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 20Сезона 77, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby RosliRetiredСезона 77, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroAmateur - 80Сезона 77, Трка 1, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SorokinAmateur - 68Сезона 76, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 44Сезона 76, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BlancoRetiredСезона 76, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner SarımahmutoğluRetiredСезона 76, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Dantas AronPro - 6Сезона 76, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarassatoRetiredСезона 76, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ranon CesarRetiredСезона 76, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraAmateur - 42Сезона 76, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RichichiRookie - 127Сезона 76, Трка 7, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mister MiseriaRetiredСезона 76, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RodriguezRookie - 128Сезона 76, Трка 5, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannRetiredСезона 76, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moi DarkoRetiredСезона 76, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MachadoRookie - 142Сезона 76, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryRetiredСезона 75, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał BrzezińskiRetiredСезона 75, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutz FalkRookie - 90Сезона 75, Трка 12, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonPro - 17Сезона 75, Трка 11, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo Fuentes AvellanedaRetiredСезона 75, Трка 9, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee WaldoRetiredСезона 75, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain MabillotRetiredСезона 75, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 1Сезона 75, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: