Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 664.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dmitry KuznetsovRookie - 28Сезона 84, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 84, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 47Сезона 84, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovAmateur - 71Сезона 84, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitPro - 5Сезона 83, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 83, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 12Сезона 83, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchAmateur - 46Сезона 83, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Italo AlvesRookie - 41Сезона 83, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raf LievensAmateur - 64Сезона 83, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 23Сезона 83, Трка 2, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MaiettoAmateur - 33Сезона 82, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasAmateur - 67Сезона 82, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Vargas MartinsPro - 9Сезона 82, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenPro - 14Сезона 82, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad VolarevicAmateur - 28Сезона 81, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranRookie - 84Сезона 81, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 4Сезона 81, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonAmateur - 65Сезона 81, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaAmateur - 16Сезона 80, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar XavierRetiredСезона 80, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe TaffonneauPro - 4Сезона 80, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserMaster - 3Сезона 80, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoAmateur - 67Сезона 80, Трка 4, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 79, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethRookie - 63Сезона 79, Трка 9, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 64Сезона 79, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 58Сезона 79, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 23Сезона 78, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaud DumasRetiredСезона 78, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 78, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaRookie - 83Сезона 78, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 77, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LopesPro - 18Сезона 77, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 77, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 32Сезона 77, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicRetiredСезона 77, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 17Сезона 77, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred LassenRetiredСезона 76, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NavayAmateur - 74Сезона 76, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 76, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark JeacockPro - 24Сезона 76, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier ReyRetiredСезона 75, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockAmateur - 48Сезона 75, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando BritoAmateur - 32Сезона 75, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 10Сезона 75, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyAmateur - 54Сезона 75, Трка 12, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaPro - 11Сезона 75, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 75, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 80Сезона 75, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenPro - 12Сезона 74, Трка 16, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerPro - 14Сезона 74, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 74, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 74, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Huub RaveslootAmateur - 25Сезона 74, Трка 10, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakEliteСезона 74, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovRookie - 14Сезона 74, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 23Сезона 74, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borisz Kyle LeeroyRetiredСезона 74, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 73, Трка 16, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 16Сезона 73, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoqueAmateur - 78Сезона 73, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniPro - 2Сезона 73, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SoutoRetiredСезона 73, Трка 6, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mussulin JuniorPro - 4Сезона 73, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CaggiatiRookie - 150Сезона 72, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo NétoRetiredСезона 72, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 16Сезона 72, Трка 11, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternAmateur - 21Сезона 72, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WonsikRookie - 40Сезона 72, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas RamanauskasAmateur - 34Сезона 72, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoAmateur - 79Сезона 72, Трка 2, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoAmateur - 7Сезона 71, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevAmateur - 13Сезона 71, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 4Сезона 71, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresAmateur - 74Сезона 71, Трка 9, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 38Сезона 71, Трка 2, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 70, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleMaster - 3Сезона 70, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MomoAmateur - 2Сезона 70, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerry ReidAmateur - 41Сезона 70, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterAmateur - 12Сезона 69, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco JaconelliAmateur - 44Сезона 69, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail SyrtsevRetiredСезона 69, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 72Сезона 69, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiRookie - 66Сезона 69, Трка 3, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 8Сезона 68, Трка 16, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuMaster - 3Сезона 68, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 11Сезона 68, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 8Сезона 67, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 1Сезона 67, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwar GonzalezRetiredСезона 67, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave SunderlandAmateur - 4Сезона 67, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FondelliAmateur - 15Сезона 67, Трка 13, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo MenesesRetiredСезона 67, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 67, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiborc MorczRetiredСезона 66, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniRookie - 7Сезона 66, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello FerreroRetiredСезона 66, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin BauerRetiredСезона 66, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: