Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 1010.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 88, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 88, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 85, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 85, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvestre FonsecaAmateur - 11Сезона 84, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 84, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 83, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei DarocziRookie - 45Сезона 83, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 83, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 82, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 82, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 82, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroRetiredСезона 82, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosAmateur - 34Сезона 81, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 14Сезона 81, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesAmateur - 57Сезона 81, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 25Сезона 81, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoPro - 17Сезона 80, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 80, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierRetiredСезона 80, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyRetiredСезона 79, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 79, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediRetiredСезона 79, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzokRetiredСезона 79, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 53Сезона 79, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesPro - 15Сезона 79, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 79, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 20Сезона 78, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 78, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorbyRetiredСезона 78, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiPro - 14Сезона 78, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournRookie - 98Сезона 78, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 77, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyRetiredСезона 77, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 77, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 77, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 77, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitMaster - 2Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 77, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaRetiredСезона 77, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 76, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 16Сезона 76, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarMaster - 4Сезона 76, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasAmateur - 41Сезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 75, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 75, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey BolshakovRetiredСезона 74, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 74, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 74, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 53Сезона 73, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 60Сезона 73, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MecacciRetiredСезона 73, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert PáldeákAmateur - 32Сезона 72, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 72, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 72, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VagnoniRetiredСезона 72, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 51Сезона 71, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyAmateur - 61Сезона 71, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 16Сезона 71, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimRetiredСезона 71, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietPro - 11Сезона 70, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 60Сезона 70, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 70, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 70, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr AbroskinRetiredСезона 69, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LeeRetiredСезона 69, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 69, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 2Сезона 69, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd SeresRetiredСезона 69, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 68, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 68, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 41Сезона 67, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitja LazarAmateur - 66Сезона 67, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 4Сезона 67, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 44Сезона 66, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 66, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio GagginoPro - 9Сезона 66, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 72Сезона 66, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 66, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 65, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoRookie - 63Сезона 65, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 65, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ChernevRetiredСезона 65, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VeratiRetiredСезона 65, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt StewartAmateur - 2Сезона 65, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 64, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina MihailovaRetiredСезона 64, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MazoRetiredСезона 63, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helonaki SegamisiRetiredСезона 63, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 63, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 4Сезона 63, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MatovicRetiredСезона 63, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 63, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 63, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AscencioAmateur - 77Сезона 63, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: