Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 1405.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 84, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 1Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 10Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosMaster - 2Сезона 83, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 82, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovPro - 4Сезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 82, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 4Сезона 80, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekAmateur - 46Сезона 80, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 79, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 33Сезона 79, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 79, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 3Сезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 78, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouMaster - 4Сезона 78, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 77, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusAmateur - 14Сезона 77, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 77, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 42Сезона 76, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelMaster - 4Сезона 76, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoAmateur - 9Сезона 76, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 76, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotPro - 9Сезона 76, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton MelnichenkoRetiredСезона 75, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 2Сезона 74, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 64Сезона 74, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 74, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 73, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZglinickiPro - 17Сезона 72, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 1Сезона 72, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 69Сезона 72, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeAmateur - 17Сезона 71, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 70, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartRetiredСезона 70, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanRetiredСезона 70, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenPro - 5Сезона 70, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueMaster - 3Сезона 70, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 70, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 69, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JundtRetiredСезона 69, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 69, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenPro - 15Сезона 67, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 67, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 66, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 66, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 66, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 15Сезона 65, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav MakarovRetiredСезона 65, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DoughtyRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 2Сезона 64, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 18Сезона 64, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoAmateur - 26Сезона 64, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Τhodoris PalaskasRetiredСезона 64, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 64, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 14Сезона 64, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaAmateur - 45Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRetiredСезона 63, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 1Сезона 63, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riley DunlopRetiredСезона 63, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 62Сезона 63, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayMaster - 1Сезона 63, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 62, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 62, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeMaster - 1Сезона 62, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 61, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeEliteСезона 61, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 17Сезона 59, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 2Сезона 59, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RilkeMaster - 1Сезона 58, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonMaster - 5Сезона 57, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta BalázsiMaster - 3Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakEliteСезона 57, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Amateur - 60Сезона 57, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovPro - 14Сезона 56, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 55, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 55, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiPro - 1Сезона 54, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 54, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut SurugiuRetiredСезона 54, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 54, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 53, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinMaster - 1Сезона 53, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroAmateur - 58Сезона 53, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovRetiredСезона 53, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard KodenetsRetiredСезона 52, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovMaster - 2Сезона 52, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 52, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 16Сезона 52, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 52, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 51, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril StoianovRetiredСезона 51, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 8Сезона 51, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasRetiredСезона 50, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinAmateur - 21Сезона 49, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 49, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: