Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Bremgarten (Победа на една трка во Bremgarten)
(Раритетна придобивка: 1 од 121.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 34 35 36 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradeRookie - 79Сезона 82, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 16Сезона 82, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZsifkóPro - 21Сезона 82, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasAmateur - 15Сезона 82, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikAmateur - 15Сезона 82, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasPro - 18Сезона 82, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis CastroPro - 25Сезона 82, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonAmateur - 61Сезона 82, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 17Сезона 82, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaPro - 12Сезона 82, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyAmateur - 75Сезона 82, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni SillanpääAmateur - 4Сезона 82, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad LasakPro - 11Сезона 82, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 25Сезона 82, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeMaster - 2Сезона 82, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergAmateur - 68Сезона 82, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 21Сезона 82, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms BickovskisAmateur - 19Сезона 82, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierAmateur - 4Сезона 82, Трка 13, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 15Сезона 82, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 11Сезона 82, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonPro - 7Сезона 82, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelAmateur - 18Сезона 82, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi RajalaAmateur - 79Сезона 82, Трка 13, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 41Сезона 82, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltAmateur - 17Сезона 82, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetPro - 4Сезона 82, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 34Сезона 82, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaAmateur - 26Сезона 82, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MadeiraAmateur - 30Сезона 82, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 14Сезона 82, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 2Сезона 82, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRookie - 26Сезона 82, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaPro - 22Сезона 82, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovAmateur - 10Сезона 82, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 4Сезона 82, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor StuparićPro - 15Сезона 82, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenMaster - 4Сезона 82, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidPro - 17Сезона 82, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiAmateur - 52Сезона 82, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroPro - 14Сезона 82, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauno PapinahoAmateur - 78Сезона 82, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroPro - 8Сезона 82, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 11Сезона 82, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 41Сезона 82, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PanadeiroAmateur - 33Сезона 82, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevPro - 11Сезона 82, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AmuraoRookie - 2Сезона 82, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 13Сезона 82, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevAmateur - 68Сезона 82, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 6Сезона 82, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 19Сезона 82, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonAmateur - 10Сезона 82, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rúben GuerraAmateur - 4Сезона 82, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sherry SunderlandPro - 5Сезона 82, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KirschAmateur - 53Сезона 82, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRookie - 112Сезона 82, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 13Сезона 82, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter PropsztPro - 23Сезона 82, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 82, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiRookie - 108Сезона 82, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 21Сезона 82, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 8Сезона 82, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsAmateur - 34Сезона 82, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanAmateur - 51Сезона 82, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 80Сезона 82, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlin AndreevAmateur - 35Сезона 82, Трка 13, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicAmateur - 64Сезона 82, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovMaster - 3Сезона 82, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 10Сезона 82, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kolozsvári LászlóAmateur - 40Сезона 82, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsAmateur - 24Сезона 82, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 82, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiAmateur - 66Сезона 82, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezAmateur - 54Сезона 82, Трка 13, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraRookie - 58Сезона 82, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchlesingerRookie - 73Сезона 82, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoRookie - 52Сезона 82, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarah BilliottePro - 22Сезона 82, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnPro - 14Сезона 82, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 20Сезона 82, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omiros PevlantzosPro - 3Сезона 82, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 35Сезона 82, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaAmateur - 27Сезона 82, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elgin VillanuevaAmateur - 4Сезона 82, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorRookie - 124Сезона 82, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renátó TóthAmateur - 78Сезона 82, Трка 13, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 82, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraPro - 12Сезона 82, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 7Сезона 82, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor BravoAmateur - 66Сезона 82, Трка 13, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoPro - 4Сезона 82, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackPro - 3Сезона 82, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioPro - 20Сезона 82, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvin LopezAmateur - 33Сезона 82, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiAmateur - 62Сезона 82, Трка 13, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca NanniPro - 20Сезона 82, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 54Сезона 82, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 34 35 36 » Брзо оди на страница: