Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Bremgarten (Старт на една трка во Bremgarten од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 115.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 88, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 88, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheRookie - 42Сезона 88, Трка 8, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 88, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 88, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio AmolioRookie - 69Сезона 88, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 88, Трка 8, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 88, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleRookie - 64Сезона 88, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 25Сезона 88, Трка 8, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven TindleRookie - 126Сезона 88, Трка 8, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZawiślakRookie - 66Сезона 88, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 88, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 88, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesRookie - 125Сезона 88, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 88, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasAmateur - 47Сезона 88, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 88, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 88, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robi GragerRookie - 99Сезона 88, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dovydas PleskusRookie - 18Сезона 88, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 88, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 88, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela DierkerRookie - 67Сезона 88, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 88, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 88, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosAmateur - 14Сезона 88, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevAmateur - 13Сезона 88, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 88, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 88, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GonçalvesAmateur - 2Сезона 88, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 60Сезона 88, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan AntolAmateur - 31Сезона 88, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyAmateur - 68Сезона 88, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 88, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaRookie - 89Сезона 88, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevAmateur - 23Сезона 88, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 88, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantRookie - 36Сезона 88, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 88, Трка 8, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ZamoraRookie - 57Сезона 88, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliRookie - 117Сезона 88, Трка 8, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRookie - 88Сезона 88, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 88, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek BerezňaninRookie - 47Сезона 88, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil RadvanskýRookie - 21Сезона 88, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 8, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 88, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek KubiakAmateur - 71Сезона 88, Трка 8, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 100Сезона 88, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 118Сезона 88, Трка 8, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzaboRookie - 24Сезона 88, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 88, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leixandre MeraRookie - 45Сезона 88, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 88, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 88, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 88, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 18Сезона 88, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NevesRookie - 132Сезона 88, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 88, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 88, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 135Сезона 88, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 98Сезона 88, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SecoueRookie - 2Сезона 88, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 88, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg StarkeRookie - 5Сезона 88, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas KuuselaRookie - 17Сезона 88, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács ZoltánRookie - 140Сезона 88, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 88, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaRookie - 142Сезона 88, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SouzaRookie - 82Сезона 88, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioRookie - 41Сезона 88, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 88, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 88, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 88, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 88, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 55Сезона 88, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 88, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 88, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRookie - 75Сезона 88, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница: