Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Bremgarten (Направи најбрзи круг во групата во Bremgarten круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 114.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 37 38 39 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joabe Reis SilvaPro - 2Сезона 88, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 88, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaAmateur - 38Сезона 88, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 88, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SouzaRetiredСезона 88, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács ZoltánAmateur - 77Сезона 88, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil RadvanskýRookie - 21Сезона 88, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloAmateur - 57Сезона 88, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VezzosoRookie - 123Сезона 88, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 74Сезона 88, Трка 8, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaAmateur - 40Сезона 88, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonAmateur - 68Сезона 88, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziPro - 3Сезона 88, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TodorovRookie - 149Сезона 88, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeAmateur - 11Сезона 88, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaAmateur - 19Сезона 88, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRookie - 88Сезона 88, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaMaster - 2Сезона 88, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiAmateur - 69Сезона 88, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsAmateur - 58Сезона 88, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakAmateur - 33Сезона 88, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiAmateur - 44Сезона 88, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William LockePro - 21Сезона 88, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinPro - 15Сезона 88, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonAmateur - 27Сезона 88, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André Luiz PereiraRetiredСезона 88, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 88, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasAmateur - 64Сезона 88, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoAmateur - 7Сезона 88, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 17Сезона 88, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SikiRookie - 64Сезона 88, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 7Сезона 88, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 25Сезона 88, Трка 8, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresAmateur - 73Сезона 88, Трка 8, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossAmateur - 3Сезона 88, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronnie NijssenAmateur - 8Сезона 88, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek JodkoAmateur - 71Сезона 88, Трка 8, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 88, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederAmateur - 46Сезона 88, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo NunesAmateur - 68Сезона 88, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisAmateur - 35Сезона 88, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hp FoRookie - 37Сезона 88, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 88, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingAmateur - 78Сезона 88, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 4Сезона 88, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De LeeuwAmateur - 30Сезона 88, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítězslav SchimmerleRookie - 18Сезона 88, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoAmateur - 69Сезона 88, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián SógorkaPro - 23Сезона 88, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreAmateur - 76Сезона 88, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders GustafssonRookie - 87Сезона 88, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaAmateur - 45Сезона 88, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 22Сезона 88, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliRookie - 143Сезона 88, Трка 8, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyPro - 21Сезона 88, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 88, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliAmateur - 19Сезона 88, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 1Сезона 88, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaPro - 1Сезона 88, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 8Сезона 88, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenRookie - 52Сезона 88, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottMaster - 5Сезона 88, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave PigottAmateur - 79Сезона 88, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca VillaRetiredСезона 88, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 16Сезона 88, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 88, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PapucciPro - 24Сезона 88, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioPro - 10Сезона 88, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven SchillingRookie - 107Сезона 88, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 88, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt LambretteRookie - 94Сезона 88, Трка 8, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisPro - 14Сезона 88, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 24Сезона 88, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyAmateur - 74Сезона 88, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferAmateur - 4Сезона 88, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoAmateur - 19Сезона 88, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isabelle CorrêaAmateur - 27Сезона 88, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley DiasAmateur - 63Сезона 88, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreAmateur - 9Сезона 88, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 14Сезона 88, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisAmateur - 67Сезона 88, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsAmateur - 79Сезона 88, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leixandre MeraAmateur - 10Сезона 88, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaAmateur - 49Сезона 88, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürMaster - 1Сезона 88, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MirnyiRookie - 2Сезона 88, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißPro - 4Сезона 88, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 88, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailAmateur - 46Сезона 88, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio SantosAmateur - 77Сезона 88, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 113Сезона 88, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaAmateur - 36Сезона 88, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanPro - 21Сезона 88, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevPro - 1Сезона 88, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelAmateur - 6Сезона 88, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosAmateur - 19Сезона 88, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaAmateur - 31Сезона 88, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 37 38 39 » Брзо оди на страница: