Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Avus (Победа на една трка во Avus)
(Раритетна придобивка: 1 од 177.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 23 24 25 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkRookie - 68Сезона 90, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillAmateur - 39Сезона 90, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AlvesRookie - 26Сезона 90, Трка 12, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru CristescuAmateur - 49Сезона 90, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 90, Трка 12, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyPro - 23Сезона 90, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 90, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonRookie - 148Сезона 90, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DusiłoAmateur - 8Сезона 90, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebPro - 12Сезона 90, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 13Сезона 90, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpad IoanAmateur - 72Сезона 90, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João MenezesRookie - 97Сезона 90, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréMaster - 4Сезона 90, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 90, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistRookie - 66Сезона 90, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy HolmAmateur - 64Сезона 90, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreso GojevicRookie - 131Сезона 90, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando CunhaRookie - 59Сезона 90, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiRookie - 74Сезона 90, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio FonsecaRookie - 127Сезона 90, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SummersRookie - 84Сезона 90, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ulysses PetersonRookie - 133Сезона 90, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith CaasiRookie - 25Сезона 90, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 90, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiRookie - 119Сезона 90, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 90, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 90, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 90, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 77Сезона 90, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob QueRookie - 40Сезона 90, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaAmateur - 40Сезона 90, Трка 12, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 3Сезона 90, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaPro - 22Сезона 90, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kispataki CsabaRookie - 132Сезона 90, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrAmateur - 43Сезона 90, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán CsonkaRookie - 85Сезона 90, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolRookie - 114Сезона 90, Трка 12, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovAmateur - 9Сезона 90, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj NadzonAmateur - 75Сезона 90, Трка 12, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek HrdinaRookie - 99Сезона 90, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicAmateur - 28Сезона 90, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert VarsicRookie - 72Сезона 90, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánRookie - 27Сезона 90, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 11Сезона 90, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 90, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas GrigonisRookie - 16Сезона 90, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio GonzálezRookie - 20Сезона 90, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaAmateur - 1Сезона 90, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark ParsonsRookie - 129Сезона 90, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusAmateur - 19Сезона 90, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonard BotloRookie - 61Сезона 90, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioRookie - 28Сезона 90, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bahadir CelikAmateur - 17Сезона 90, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 11Сезона 90, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 52Сезона 90, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 90, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantAmateur - 12Сезона 90, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emin AsanRookie - 79Сезона 90, Трка 12, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyRookie - 141Сезона 90, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 90, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arend PostmaRookie - 105Сезона 90, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelRookie - 83Сезона 90, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SoancaRookie - 88Сезона 90, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasRookie - 145Сезона 90, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoRookie - 53Сезона 90, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine GalanteRookie - 87Сезона 90, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroným UhlířAmateur - 16Сезона 90, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiRookie - 49Сезона 90, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićAmateur - 24Сезона 90, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiRookie - 108Сезона 90, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilmar RauRookie - 118Сезона 90, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De GuiriorRookie - 139Сезона 90, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 90, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck SmithRookie - 124Сезона 90, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 90, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander JhonatanRookie - 23Сезона 90, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László DávidRookie - 126Сезона 90, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 54Сезона 90, Трка 12, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoRookie - 57Сезона 90, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoutinhoAmateur - 68Сезона 90, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Azat SharipovRookie - 70Сезона 90, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoRookie - 73Сезона 90, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris SchizzarottoAmateur - 41Сезона 90, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bagas ArdianAmateur - 3Сезона 90, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav HavranekAmateur - 44Сезона 90, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerAmateur - 50Сезона 90, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romolo BalestriniRookie - 107Сезона 90, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 90, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PfahlRookie - 77Сезона 90, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítězslav SchimmerleRookie - 18Сезона 90, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaRookie - 6Сезона 90, Трка 12, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReutemmanRookie - 111Сезона 90, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiRookie - 2Сезона 90, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Momo GhanemRookie - 19Сезона 90, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CastanhoAmateur - 71Сезона 90, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 42Сезона 90, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorRookie - 56Сезона 90, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 106Сезона 90, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 58Сезона 90, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 23 24 25 » Брзо оди на страница: