Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Avus (Старт на една трка во Avus од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 211.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopeAmateur - 59Сезона 79, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 8Сезона 79, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecPro - 10Сезона 79, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 13Сезона 79, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanPro - 25Сезона 79, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 50Сезона 79, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonMaster - 1Сезона 79, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenMaster - 1Сезона 79, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäAmateur - 72Сезона 79, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin GalaPro - 5Сезона 79, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CalmenPro - 19Сезона 79, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionPro - 3Сезона 79, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloRookie - 91Сезона 79, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan ReeceRetiredСезона 79, Трка 11, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiPro - 25Сезона 79, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MonteiroRetiredСезона 79, Трка 11, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petrus TaskilaPro - 13Сезона 79, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert BüyükakarPro - 2Сезона 79, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James ConnellyRookie - 92Сезона 79, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis MamplekosRetiredСезона 79, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioPro - 21Сезона 79, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio NassarRetiredСезона 79, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete LohvansuuMaster - 2Сезона 79, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean GreenRetiredСезона 79, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GładyszRetiredСезона 79, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfred MusilAmateur - 75Сезона 79, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stewart JamesPro - 19Сезона 79, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CamargoAmateur - 50Сезона 79, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 8Сезона 79, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 79, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaMaster - 5Сезона 79, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 125Сезона 79, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosPro - 1Сезона 79, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiMaster - 1Сезона 79, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassPro - 16Сезона 79, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 12Сезона 79, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 15Сезона 79, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MiguezAmateur - 39Сезона 79, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio MachadoRookie - 29Сезона 79, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 16Сезона 79, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloAmateur - 42Сезона 79, Трка 11, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitAmateur - 76Сезона 79, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus PaivaAmateur - 20Сезона 79, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 20Сезона 79, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill MesarosPro - 13Сезона 79, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovPro - 20Сезона 79, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 42Сезона 79, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PitínRetiredСезона 79, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 1Сезона 79, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroAmateur - 8Сезона 79, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacAmateur - 36Сезона 79, Трка 11, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezAmateur - 23Сезона 79, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiMaster - 2Сезона 79, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáAmateur - 52Сезона 79, Трка 11, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 79, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 2Сезона 79, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Constantin HellerRetiredСезона 79, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KożuchowskiRetiredСезона 79, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriRetiredСезона 79, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis IraolaAmateur - 74Сезона 79, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 33Сезона 79, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovPro - 14Сезона 79, Трка 11, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekPro - 7Сезона 79, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikMaster - 4Сезона 79, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien SailliotPro - 16Сезона 79, Трка 11, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 8Сезона 79, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 118Сезона 79, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid GutiMaster - 2Сезона 79, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoAmateur - 74Сезона 79, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 16Сезона 79, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaPro - 21Сезона 79, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakAmateur - 12Сезона 79, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradeMaster - 4Сезона 79, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 9Сезона 79, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 1Сезона 79, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinezAmateur - 52Сезона 79, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevAmateur - 62Сезона 79, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miha RatajAmateur - 22Сезона 79, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 46Сезона 79, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 58Сезона 79, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 57Сезона 79, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 75Сезона 79, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 29Сезона 79, Трка 11, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 36Сезона 79, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba KilyenRookie - 122Сезона 79, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonAmateur - 80Сезона 79, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinRookie - 115Сезона 79, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GalantiPro - 11Сезона 79, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 16Сезона 79, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinAmateur - 33Сезона 79, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GuidettiAmateur - 45Сезона 79, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloRookie - 8Сезона 79, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaPro - 6Сезона 79, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikRookie - 8Сезона 79, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DylewskiPro - 11Сезона 79, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 18Сезона 79, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 79, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRookie - 16Сезона 79, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница: