Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Avus (Направи најбрзи круг во групата во Avus круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 192.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 21 22 23 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Giovanni RomanoAmateur - 25Сезона 85, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloAmateur - 79Сезона 85, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 85, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerPro - 11Сезона 85, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertPro - 15Сезона 85, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaAmateur - 52Сезона 85, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 85, Трка 9, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReuermannAmateur - 28Сезона 85, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 85, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JaureguiRookie - 42Сезона 85, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PerosiRookie - 133Сезона 85, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán VinczeRetiredСезона 85, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 85, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraRetiredСезона 85, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisMaster - 3Сезона 85, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txemo GomonAmateur - 37Сезона 85, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoAmateur - 5Сезона 85, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas SilverkisRetiredСезона 85, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gimbo CatazzaRetiredСезона 85, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander KlemkaRetiredСезона 85, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stevan StriberRookie - 118Сезона 85, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoMaster - 5Сезона 85, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 85, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján HužvárAmateur - 7Сезона 85, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiPro - 6Сезона 85, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloPro - 6Сезона 85, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 85, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GolatRetiredСезона 85, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 44Сезона 85, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 85, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenAmateur - 57Сезона 85, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth Bon NielsenAmateur - 64Сезона 85, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenEliteСезона 85, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele VassanelliAmateur - 13Сезона 85, Трка 9, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentine JenkinsRetiredСезона 85, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BessonovRetiredСезона 85, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöMaster - 4Сезона 85, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 9, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 85, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gennady BaklanovRetiredСезона 85, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 1Сезона 85, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertAmateur - 72Сезона 85, Трка 9, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesPro - 25Сезона 85, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 85, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 85, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerAmateur - 63Сезона 85, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel LimaRetiredСезона 85, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony WillisAmateur - 73Сезона 85, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 85, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 7Сезона 85, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekAmateur - 78Сезона 85, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eamon McmenaminRetiredСезона 85, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádRetiredСезона 85, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TagerAmateur - 78Сезона 85, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezAmateur - 73Сезона 85, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalPro - 11Сезона 85, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 85, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melquíades Mano Dos SantosAmateur - 71Сезона 85, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey KholdinAmateur - 57Сезона 85, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 83Сезона 85, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonAmateur - 5Сезона 85, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel Van Der BeekAmateur - 37Сезона 85, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenPro - 24Сезона 85, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusRookie - 22Сезона 85, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 85, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MartynAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 23Сезона 85, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoRookie - 112Сезона 85, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 85, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencRookie - 100Сезона 85, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaPro - 17Сезона 85, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manousos MelissianosRetiredСезона 85, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicRookie - 11Сезона 85, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 85, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario PareraRetiredСезона 85, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternPro - 17Сезона 85, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ToddAmateur - 43Сезона 85, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentRetiredСезона 85, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 85, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 21 22 23 » Брзо оди на страница: