Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master blue flag wonder (Ги премина сите противници за еден круг во трка во Мастер ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 6076.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Eric BergerMaster - 5Сезона 98, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 4Сезона 98, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TerzievMaster - 1Сезона 97, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme OliveiraEliteСезона 97, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliMaster - 3Сезона 97, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkEliteСезона 97, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 95, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle10EliteСезона 92, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György SzékelyEliteСезона 91, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 2Сезона 91, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenMaster - 4Сезона 91, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 1Сезона 91, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 20Сезона 88, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurPro - 19Сезона 88, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykRookie - 89Сезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 6Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelRetiredСезона 85, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 1Сезона 85, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Caseiro1Master - 4Сезона 85, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffePro - 19Сезона 85, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookPro - 6Сезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovAmateur - 78Сезона 85, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Huylebroeck1EliteСезона 82, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoMaster - 2Сезона 81, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 2Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 78, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeAmateur - 9Сезона 78, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 78, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetMaster - 4Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 68Сезона 77, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter Teuwen3EliteСезона 75, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconPro - 8Сезона 75, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevRetiredСезона 74, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenAmateur - 61Сезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevRetiredСезона 74, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3RetiredСезона 73, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 4Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 1Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 69, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 69, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 13Сезона 65, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovEliteСезона 65, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 63Сезона 64, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiAmateur - 7Сезона 63, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezPro - 22Сезона 62, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 62, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 1Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezAmateur - 70Сезона 57, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusRetiredСезона 40, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SuputRetiredСезона 40, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoRetiredСезона 37, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy KosevRetiredСезона 27, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas4Master - 2Сезона 26, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyPro - 13Сезона 25, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudiņšEliteСезона 23, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik ThorsenRetiredСезона 20, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian LynchRetiredСезона 19, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 19, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaPro - 19Сезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 13Сезона 17, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaAmateur - 12Сезона 16, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 16, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas PetniūnasRetiredСезона 15, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 23Сезона 15, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ZavarinRetiredСезона 13, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim KrasnovRetiredСезона 12, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovAmateur - 71Сезона 11, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredСезона 11, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten VerhulstRetiredСезона 11, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Almeida BorgesRetiredСезона 10, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 10, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ossi TurkiaRetiredСезона 9, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosRetiredСезона 9, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander BrackoRetiredСезона 9, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ShikoffRetiredСезона 9, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MeirelesRetiredСезона 9, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRetiredСезона 8, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Martins Da SilvaRetiredСезона 8, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 8, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior AlmeidaRetiredСезона 7, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei GeorgescuRetiredСезона 2, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimo RootsRetiredСезона 1, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezRookie - 150Сезона 1, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary