Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro blue flag wonder (Ги помина сите опоненти во Про ранг за еден круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 890.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 85, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 85, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 5Сезона 85, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 85, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 85, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichPro - 17Сезона 85, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani FeketeMaster - 1Сезона 85, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 85, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 85, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 85, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraMaster - 3Сезона 85, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 84, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 84, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 83, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 83, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 82, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikAmateur - 37Сезона 82, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 82, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenRetiredСезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 81, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 81, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 81, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 81, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo KantarevRetiredСезона 80, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 28Сезона 80, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FerrariAmateur - 58Сезона 80, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 80, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 46Сезона 80, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 15Сезона 80, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 58Сезона 79, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 79, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 50Сезона 79, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 79, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicPro - 25Сезона 79, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 79, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 78, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisRookie - 54Сезона 78, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 78, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 77Сезона 78, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 78, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 78, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 78, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 78, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRetiredСезона 78, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 78, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 73Сезона 78, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André HenriquesPro - 2Сезона 78, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben HackesonRetiredСезона 78, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergRetiredСезона 78, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 78, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardRetiredСезона 77, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 77, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 51Сезона 77, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaRetiredСезона 77, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 77, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 23Сезона 77, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 77, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 15Сезона 76, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 76, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Alejo Herrero LamuedraAmateur - 2Сезона 76, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 77Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 69Сезона 75, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseAmateur - 69Сезона 75, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry EkholmRetiredСезона 75, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 75, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 75, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 75, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 75, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 75, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 75, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 75, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 74, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 74, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: