Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur blue flag wonder (Ги премина сите опоненти за еден круг во Аматерски ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 147.12 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 28 29 30 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariel FernandezAmateur - 20Сезона 88, Трка 3, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 88, Трка 1, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 86, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PospíšilPro - 7Сезона 86, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MorenoAmateur - 29Сезона 86, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoPro - 17Сезона 86, Трка 9, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 85, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 85, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BrooksAmateur - 35Сезона 85, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 85, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 85, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 17Сезона 85, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniRookie - 133Сезона 85, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PeirettiAmateur - 28Сезона 85, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 2Сезона 85, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 85, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 37Сезона 85, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudemar TeichmannAmateur - 49Сезона 85, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 85, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 53Сезона 85, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian De MeoRetiredСезона 85, Трка 6, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 6, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 43Сезона 85, Трка 6, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 85, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 85, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóPro - 16Сезона 85, Трка 6, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 85, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 85, Трка 6, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 85, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe ValterinAmateur - 70Сезона 85, Трка 6, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ZanoliPro - 10Сезона 85, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 6, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovPro - 15Сезона 85, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsPro - 10Сезона 85, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpRetiredСезона 85, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 84, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierMaster - 3Сезона 84, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 84, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 1Сезона 84, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 84, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniAmateur - 34Сезона 84, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRookie - 5Сезона 84, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanRookie - 146Сезона 83, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 83, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 60Сезона 83, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 83, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 11Сезона 82, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 19Сезона 82, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 82, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 66Сезона 82, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 82, Трка 9, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 82, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 82, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 82, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueRetiredСезона 82, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 81, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut SerbanescuPro - 20Сезона 81, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 34Сезона 81, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 81, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 81, Трка 14, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroAmateur - 75Сезона 81, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 81, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicAmateur - 19Сезона 81, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 22Сезона 81, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 55Сезона 81, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićMaster - 5Сезона 81, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonRetiredСезона 81, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 81, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauro CerqueiraAmateur - 17Сезона 81, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane TrallRookie - 11Сезона 81, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry CollopyAmateur - 3Сезона 81, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 28 29 30 » Брзо оди на страница: