Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie blue flag wonder (Ги премина за еден круг сите опоненти во Руки ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 38.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 114 115 116 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Thiago LuizRookie - 60Сезона 91, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran DjordjevicRookie - 59Сезона 91, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangga WiradinataRookie - 88Сезона 91, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas VegasRookie - 16Сезона 91, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberta SantisRookie - 61Сезона 91, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicRookie - 86Сезона 91, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 91, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempRookie - 97Сезона 91, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joanth DuqueRookie - 59Сезона 91, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven TindleRookie - 11Сезона 91, Трка 6, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 16Сезона 91, Трка 6, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronnie NijssenRookie - 32Сезона 91, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis BukasRookie - 101Сезона 91, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WöhrlRookie - 137Сезона 91, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusRookie - 17Сезона 91, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastiana TorresRookie - 46Сезона 91, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célio PaulinoRookie - 82Сезона 91, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineRookie - 145Сезона 91, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniRookie - 58Сезона 91, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe BrouRookie - 28Сезона 91, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissRookie - 38Сезона 91, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 134Сезона 91, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BarathRookie - 83Сезона 91, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 109Сезона 91, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emi FuertesRookie - 84Сезона 91, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir VarotynetsRookie - 105Сезона 91, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliRookie - 129Сезона 91, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 95Сезона 91, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SantosRookie - 111Сезона 91, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 113Сезона 91, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej SzmydRookie - 71Сезона 91, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente VassRookie - 132Сезона 91, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola Di BeriRookie - 23Сезона 91, Трка 6, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo ForesiRookie - 30Сезона 91, Трка 6, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander AkutovRookie - 4Сезона 91, Трка 6, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 27Сезона 91, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mel SoftkirkRookie - 74Сезона 91, Трка 6, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VelosoRookie - 77Сезона 91, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie KlingerRookie - 98Сезона 91, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrade HallRookie - 89Сезона 91, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AlvarezRookie - 127Сезона 91, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo RossiRookie - 104Сезона 91, Трка 6, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago OliveiraRookie - 136Сезона 91, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibrahim AkhtarRookie - 51Сезона 91, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xela BordeauxRookie - 141Сезона 91, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonáš KremskýRookie - 128Сезона 91, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João SantosRookie - 106Сезона 91, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leopoldo MachadoRookie - 133Сезона 91, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruan BezuidenhoutRookie - 63Сезона 91, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kobi CohenRookie - 143Сезона 91, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel GreenRookie - 56Сезона 91, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RomaoRookie - 66Сезона 91, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof ZielińskiRookie - 26Сезона 91, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio CoroneseRookie - 149Сезона 91, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SilvaRookie - 82Сезона 91, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRookie - 24Сезона 91, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisRookie - 100Сезона 91, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneRookie - 106Сезона 91, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiRookie - 18Сезона 91, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan QuattrociocchiRookie - 144Сезона 91, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 119Сезона 91, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 91, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosRookie - 50Сезона 91, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterRookie - 67Сезона 91, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolett CsikRookie - 131Сезона 91, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manny PacolliRookie - 25Сезона 91, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomer TabakmanRookie - 75Сезона 91, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WieczorekAmateur - 23Сезона 90, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 30Сезона 90, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick PereiraRookie - 3Сезона 90, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BernettiAmateur - 51Сезона 90, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BresciaRookie - 96Сезона 90, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StoevRookie - 129Сезона 90, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yusof HensemAmateur - 30Сезона 90, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 23Сезона 90, Трка 15, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 63Сезона 90, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfeu SantannaAmateur - 48Сезона 90, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salva StcubeAmateur - 44Сезона 90, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 36Сезона 90, Трка 15, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 14Сезона 90, Трка 15, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin ZamoraAmateur - 13Сезона 90, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 39Сезона 90, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 34Сезона 90, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio AliagaAmateur - 32Сезона 90, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris FrancAmateur - 29Сезона 90, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerAmateur - 35Сезона 90, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia IraniAmateur - 69Сезона 90, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh Van Der GardeAmateur - 45Сезона 90, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 60Сезона 90, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorAmateur - 29Сезона 90, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoAmateur - 43Сезона 90, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 95Сезона 90, Трка 12, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wes RichardAmateur - 43Сезона 90, Трка 12, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo MeleAmateur - 77Сезона 90, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur CarvalhoRetiredСезона 90, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Navaneeth KrishnaAmateur - 15Сезона 90, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaAmateur - 3Сезона 90, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovAmateur - 21Сезона 90, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezAmateur - 18Сезона 90, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 114 115 116 » Брзо оди на страница: