Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Baku City (Победа на една трка во Baku City)
(Раритетна придобивка: 1 од 114.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfRookie - 88Сезона 84, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezPro - 24Сезона 84, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 84, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezPro - 17Сезона 84, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 23Сезона 84, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraPro - 16Сезона 84, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daryl GeePro - 1Сезона 84, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne AnderssonPro - 2Сезона 84, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi TurakainenAmateur - 51Сезона 84, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 9Сезона 84, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BeanAmateur - 3Сезона 84, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 50Сезона 84, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielAmateur - 23Сезона 84, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 23Сезона 84, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 19Сезона 84, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonAmateur - 12Сезона 84, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GunshonRookie - 93Сезона 84, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim PrincePro - 1Сезона 84, Трка 16, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemairePro - 3Сезона 84, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 84, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MackenbergAmateur - 44Сезона 84, Трка 16, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marsel SharipovAmateur - 46Сезона 84, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 84, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 84, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenPro - 15Сезона 84, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxym WitczukRookie - 124Сезона 84, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 84, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniRookie - 29Сезона 84, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 31Сезона 84, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarcisio SilvaAmateur - 36Сезона 84, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 84, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 16, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 4Сезона 84, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 84, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 84, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosen BlazhevAmateur - 41Сезона 84, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante MartinovićRookie - 87Сезона 84, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroAmateur - 1Сезона 84, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 84, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaPro - 10Сезона 84, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevRookie - 34Сезона 84, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 84, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalMaster - 3Сезона 84, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesRookie - 75Сезона 84, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserAmateur - 7Сезона 84, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 70Сезона 84, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 84, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RostagnoRookie - 84Сезона 84, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryszard MarczewskiAmateur - 42Сезона 84, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PotemskiPro - 3Сезона 84, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 84, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 84, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinPro - 10Сезона 84, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton Von GaelitzAmateur - 68Сезона 84, Трка 16, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt FeketeRookie - 56Сезона 84, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GuidettiPro - 13Сезона 84, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 18Сезона 84, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxMaster - 3Сезона 84, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PérezPro - 3Сезона 84, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevRookie - 48Сезона 84, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthAmateur - 52Сезона 84, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 84, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesAmateur - 63Сезона 84, Трка 16, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRookie - 8Сезона 84, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyAmateur - 28Сезона 84, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoPro - 20Сезона 84, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonPro - 4Сезона 84, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 72Сезона 84, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 84, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezAmateur - 31Сезона 84, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 36 37 38 » Брзо оди на страница: