Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Baku City (Старт на една трка во Baku City од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 117.41 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfRookie - 88Сезона 84, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezPro - 24Сезона 84, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 84, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joacim SvenssonRookie - 58Сезона 84, Трка 16, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 23Сезона 84, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddAmateur - 38Сезона 84, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daryl GeePro - 1Сезона 84, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchRookie - 51Сезона 84, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 16, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRookie - 30Сезона 84, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Vieira JrPro - 2Сезона 84, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasPro - 14Сезона 84, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PoutalaAmateur - 51Сезона 84, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisMaster - 5Сезона 84, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 84, Трка 16, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 84, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Welton JohnyAmateur - 10Сезона 84, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusAmateur - 74Сезона 84, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 84, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge ArcePro - 17Сезона 84, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvan CunhaRookie - 132Сезона 84, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 84, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 16, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšAmateur - 13Сезона 84, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 84, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaMaster - 4Сезона 84, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaAmateur - 14Сезона 84, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovAmateur - 23Сезона 84, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerAmateur - 69Сезона 84, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 4Сезона 84, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 84, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesMaster - 5Сезона 84, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante MartinovićRookie - 87Сезона 84, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 84, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 84, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobreRookie - 102Сезона 84, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 84, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 16, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya NazarovRookie - 64Сезона 84, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresPro - 3Сезона 84, Трка 16, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesRookie - 75Сезона 84, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 36Сезона 84, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserAmateur - 7Сезона 84, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 16Сезона 84, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 74Сезона 84, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio WolfRookie - 68Сезона 84, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 84, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryszard MarczewskiAmateur - 42Сезона 84, Трка 16, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 84, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinPro - 10Сезона 84, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 39Сезона 84, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerPro - 3Сезона 84, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferRookie - 62Сезона 84, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthAmateur - 52Сезона 84, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jyri KankaanpääAmateur - 15Сезона 84, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 84, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRookie - 117Сезона 84, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóPro - 13Сезона 84, Трка 16, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoAmateur - 11Сезона 84, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyriakos PanousisPro - 19Сезона 84, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezAmateur - 79Сезона 84, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenAmateur - 12Сезона 84, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 4Сезона 84, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniPro - 20Сезона 84, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesAmateur - 63Сезона 84, Трка 16, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 118Сезона 84, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 72Сезона 84, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 16, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 84, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezAmateur - 31Сезона 84, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 84, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 84, Трка 16, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 56Сезона 84, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 84, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 45Сезона 84, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница: