Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 245.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David PanovPro - 7Сезона 91, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterPro - 11Сезона 91, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaPro - 5Сезона 91, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasPro - 4Сезона 91, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtPro - 20Сезона 91, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 91, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniPro - 22Сезона 91, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaPro - 25Сезона 91, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraPro - 18Сезона 91, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiwiecPro - 13Сезона 91, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 91, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaPro - 20Сезона 91, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobrePro - 19Сезона 91, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoPro - 17Сезона 91, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 2Сезона 91, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grega KvasPro - 16Сезона 91, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosPro - 1Сезона 91, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 2Сезона 91, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 91, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzMaster - 5Сезона 90, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiMaster - 3Сезона 90, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WeißMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 90, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoMaster - 4Сезона 90, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobeMaster - 2Сезона 90, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesMaster - 3Сезона 90, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 90, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysMaster - 5Сезона 90, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteMaster - 2Сезона 90, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoMaster - 4Сезона 90, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelMaster - 1Сезона 90, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisMaster - 5Сезона 90, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoMaster - 1Сезона 90, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausPro - 5Сезона 90, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasMaster - 5Сезона 90, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisMaster - 4Сезона 90, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterMaster - 3Сезона 90, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LimaMaster - 5Сезона 90, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersMaster - 4Сезона 90, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 4Сезона 90, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambAmateur - 40Сезона 89, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mael GrosjeanMaster - 4Сезона 89, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 89, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanMaster - 3Сезона 89, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 10Сезона 89, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FantinMaster - 1Сезона 89, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelMaster - 3Сезона 89, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichMaster - 3Сезона 89, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoylePro - 4Сезона 89, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestreMaster - 4Сезона 89, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SoignatPro - 20Сезона 89, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroMaster - 1Сезона 89, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 3Сезона 89, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 1Сезона 89, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier TeixidóMaster - 4Сезона 89, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 19Сезона 89, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 89, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PoláčekPro - 7Сезона 89, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen BatAmateur - 63Сезона 89, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 10Сезона 89, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziMaster - 1Сезона 89, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Povilas ZukasPro - 11Сезона 89, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 88, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 14Сезона 88, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 18Сезона 88, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesMaster - 4Сезона 88, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 14Сезона 88, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 10Сезона 88, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 4Сезона 88, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeMaster - 2Сезона 88, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottMaster - 1Сезона 88, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerMaster - 4Сезона 88, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 4Сезона 88, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 25Сезона 88, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 88, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenMaster - 3Сезона 88, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziMaster - 3Сезона 88, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 61Сезона 88, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 3Сезона 88, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik ŠťastnýAmateur - 56Сезона 88, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathMaster - 1Сезона 88, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 64Сезона 88, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaMaster - 1Сезона 88, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 88, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottMaster - 5Сезона 88, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 2Сезона 87, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiRetiredСезона 87, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RecheMaster - 1Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevAmateur - 62Сезона 87, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiRookie - 23Сезона 87, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksAmateur - 57Сезона 87, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevAmateur - 17Сезона 87, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresPro - 1Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızRookie - 44Сезона 87, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 25Сезона 87, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaPro - 17Сезона 87, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoPro - 11Сезона 87, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница: