Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Baku City (Направи најбрзи круг во групата во Baku City круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 105.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Armenio SantosMaster - 4Сезона 94, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon OkońAmateur - 58Сезона 94, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal TeplanskýAmateur - 28Сезона 94, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoAmateur - 72Сезона 94, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassio SauerAmateur - 36Сезона 94, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laura HernándezAmateur - 14Сезона 94, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisAmateur - 37Сезона 94, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István KovácsAmateur - 56Сезона 94, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel BrusenbauchRookie - 42Сезона 94, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iara FantiniRookie - 123Сезона 94, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BarkasziAmateur - 2Сезона 94, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Catalin SerbAmateur - 44Сезона 94, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 148Сезона 94, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston Manuel LazzattiRookie - 98Сезона 94, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Fajardo GuzmánAmateur - 69Сезона 94, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AriasAmateur - 7Сезона 94, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin Daniel RaicuAmateur - 23Сезона 94, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor SimonPro - 8Сезона 94, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 4Сезона 94, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 39Сезона 94, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdPro - 11Сезона 94, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg SurovyjAmateur - 54Сезона 94, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 73Сезона 94, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khrístos KhristinákisAmateur - 25Сезона 94, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BalázsAmateur - 46Сезона 94, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosAmateur - 23Сезона 94, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreaudAmateur - 15Сезона 94, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay CaullsAmateur - 27Сезона 94, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr NováčekRookie - 44Сезона 94, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy LeonhartAmateur - 22Сезона 94, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajay VakilAmateur - 77Сезона 94, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro DiogoAmateur - 23Сезона 94, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BorbaAmateur - 41Сезона 94, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 36Сезона 94, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Jose GonzalezRetiredСезона 94, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko VirtanenRookie - 29Сезона 94, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célio PaulinoAmateur - 20Сезона 94, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraRookie - 47Сезона 94, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerAmateur - 42Сезона 94, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manfred KieselAmateur - 78Сезона 94, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SilveiraAmateur - 4Сезона 94, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentina GrishkoRookie - 132Сезона 94, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schumacher CardosoAmateur - 30Сезона 94, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GonçalvesAmateur - 35Сезона 94, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo JansenAmateur - 52Сезона 94, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoAmateur - 69Сезона 94, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny DemidovAmateur - 23Сезона 94, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József LángPro - 2Сезона 94, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 23Сезона 94, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio RamosPro - 6Сезона 94, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezRookie - 74Сезона 94, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Medi BasteRookie - 20Сезона 94, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MuñozAmateur - 37Сезона 94, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 14Сезона 94, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozAmateur - 18Сезона 94, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan BelangerAmateur - 44Сезона 94, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovMaster - 2Сезона 94, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerPro - 5Сезона 94, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanAmateur - 54Сезона 94, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sochalion AnAmateur - 62Сезона 94, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava KabanovRookie - 135Сезона 94, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkPro - 9Сезона 94, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingos CoelhoAmateur - 38Сезона 94, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo SteimesAmateur - 14Сезона 94, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams VeraAmateur - 76Сезона 94, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EnrightRookie - 107Сезона 94, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 94, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealAmateur - 40Сезона 94, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fragkiskos LéfkarosPro - 12Сезона 94, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin LarramendiAmateur - 27Сезона 94, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićMaster - 1Сезона 94, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob ChristensenPro - 24Сезона 94, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yousef ShahwanRookie - 149Сезона 94, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierAmateur - 13Сезона 94, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niek RunneboomAmateur - 16Сезона 94, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 5Сезона 94, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeAmateur - 12Сезона 94, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evangelos MarinisAmateur - 18Сезона 94, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 17Сезона 94, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran FranchAmateur - 5Сезона 94, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SinmiedoAmateur - 13Сезона 94, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PetrovićRookie - 140Сезона 94, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraPro - 2Сезона 94, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo KindermannRookie - 68Сезона 94, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar TsentelovichPro - 2Сезона 94, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kadudi MasterPro - 25Сезона 94, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Canyon DrebertAmateur - 35Сезона 94, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harald HaiderAmateur - 61Сезона 94, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BushellPro - 6Сезона 94, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasRookie - 33Сезона 94, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán TamásAmateur - 75Сезона 94, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias WolakAmateur - 46Сезона 94, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaAmateur - 58Сезона 94, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio MantovaniAmateur - 29Сезона 94, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenRookie - 10Сезона 94, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezAmateur - 34Сезона 94, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovPro - 6Сезона 94, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsPro - 1Сезона 94, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luísa De MasiRookie - 134Сезона 94, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo GennariAmateur - 66Сезона 94, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: