Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Endurance team mate (Најбрзиот менаџер ако сезоната беше една голема трка во која се натпреваруваат само 10 менаџери)
(Раритетна придобивка: 1 од 120.54 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ney SilvaAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SalvadorAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 87, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 4Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano GaruziAmateur - 41Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CambiPro - 7Сезона 87, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 87, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 87, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AngelovAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 87, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almir KrijestoracMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PearsonPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 54Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo MatosPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 87, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaAmateur - 54Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerPro - 18Сезона 87, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 87, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed SamyAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilPro - 2Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 2Сезона 86, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 22Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vija GrandbergaRookie - 95Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt KajatiAmateur - 16Сезона 86, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CostaAmateur - 21Сезона 86, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walone VianaAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian GreinerAmateur - 53Сезона 86, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone DurettoRetiredСезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RosinaMaster - 5Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkPro - 23Сезона 86, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 30Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Da SilvaAmateur - 10Сезона 86, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan IordanovAmateur - 68Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RogersPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme OliveiraPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 86, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsPro - 10Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-pierre GuillouRookie - 69Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley OrsidaAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoAmateur - 38Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoPro - 10Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BikauskasAmateur - 64Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 86, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luís SantosAmateur - 15Сезона 85, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokRookie - 122Сезона 85, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SokolikRetiredСезона 85, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 48Сезона 85, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto SchmidPro - 2Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 85, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 19Сезона 85, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница: