Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Grobnik (Победа на една трка во Grobnik)
(Раритетна придобивка: 1 од 140.02 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 34 35 36 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maximilian SchienerRetiredСезона 91, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaPro - 21Сезона 91, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni MouraPro - 6Сезона 91, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav BitchevRetiredСезона 91, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William TringasRetiredСезона 91, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellRetiredСезона 91, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikAmateur - 39Сезона 91, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenRookie - 137Сезона 91, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BeaglesAmateur - 33Сезона 91, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicAmateur - 79Сезона 91, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinis GravinsRetiredСезона 91, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansPro - 13Сезона 91, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David StowePro - 2Сезона 91, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro MorelloAmateur - 10Сезона 91, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane WillaertAmateur - 26Сезона 91, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordan RandallAmateur - 28Сезона 91, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SolisRetiredСезона 91, Трка 16, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempRetiredСезона 91, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joanth DuqueRetiredСезона 91, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GardinerAmateur - 62Сезона 91, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WitneyPro - 10Сезона 91, Трка 16, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinAmateur - 7Сезона 91, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızRetiredСезона 91, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇolakPro - 16Сезона 91, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MateusRetiredСезона 91, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanRetiredСезона 91, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StoevRetiredСезона 91, Трка 16, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxPro - 21Сезона 91, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasPro - 20Сезона 91, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob GreenAmateur - 70Сезона 91, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszRookie - 125Сезона 91, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerwePro - 10Сезона 91, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 63Сезона 91, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József MagyariAmateur - 46Сезона 91, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoPro - 11Сезона 91, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovAmateur - 41Сезона 91, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj NadzonAmateur - 28Сезона 91, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 34Сезона 91, Трка 16, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš ParolekAmateur - 41Сезона 91, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRetiredСезона 91, Трка 16, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoRetiredСезона 91, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SvobodaRookie - 115Сезона 91, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 8Сезона 91, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezRetiredСезона 91, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk FreudenreichAmateur - 65Сезона 91, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TerzievMaster - 1Сезона 91, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CarlomagnoMaster - 3Сезона 91, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 20Сезона 91, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimRetiredСезона 91, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 60Сезона 91, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaPro - 4Сезона 91, Трка 16, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György NémethRookie - 82Сезона 91, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 65Сезона 91, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nándor CserényiRetiredСезона 91, Трка 16, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 91, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 17Сезона 91, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantvydas SabaitisRetiredСезона 91, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezMaster - 1Сезона 91, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevAmateur - 14Сезона 91, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciPro - 1Сезона 91, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkPro - 9Сезона 91, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian StrakaAmateur - 25Сезона 91, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasio PipilizokAmateur - 8Сезона 91, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekPro - 20Сезона 91, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 17Сезона 91, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward ÉnekesRetiredСезона 91, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiMaster - 2Сезона 91, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillAmateur - 73Сезона 91, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibrahim VukAmateur - 57Сезона 91, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan QuattrociocchiPro - 9Сезона 91, Трка 16, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DonatiAmateur - 15Сезона 91, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 87Сезона 91, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 21Сезона 91, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurélien BaillotAmateur - 12Сезона 91, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulai DialloPro - 16Сезона 91, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 80Сезона 91, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MooneyRetiredСезона 91, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezAmateur - 16Сезона 91, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevAmateur - 74Сезона 91, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 29Сезона 91, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesAmateur - 32Сезона 91, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 12Сезона 91, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GrechPro - 10Сезона 91, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 77Сезона 91, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 7Сезона 91, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro VezzaniRookie - 125Сезона 91, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyAmateur - 63Сезона 91, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovPro - 6Сезона 91, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortMaster - 2Сезона 91, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniAmateur - 27Сезона 91, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosPro - 2Сезона 91, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 109Сезона 91, Трка 16, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićAmateur - 33Сезона 91, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoEliteСезона 91, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1EliteСезона 91, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo SeguraRookie - 114Сезона 91, Трка 16, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 20Сезона 91, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 17Сезона 91, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi PapaliaPro - 5Сезона 91, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiPro - 24Сезона 91, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 34 35 36 » Брзо оди на страница: