Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Grobnik (Старт на една трка во Grobnik од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 138.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 85, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenPro - 20Сезона 85, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 46Сезона 85, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vesa RitvanenAmateur - 64Сезона 85, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 20Сезона 85, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BaruAmateur - 20Сезона 85, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 85, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 85, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanMaster - 2Сезона 85, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 85, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 85, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LeonAmateur - 26Сезона 85, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 85, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 85, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MacielAmateur - 35Сезона 85, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 29Сезона 85, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 85, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 85, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiAmateur - 37Сезона 85, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HughesAmateur - 39Сезона 85, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 21Сезона 85, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 85, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 85, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 85, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 14, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 85, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FernandesAmateur - 39Сезона 85, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloPro - 8Сезона 85, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 85, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonino TrefilettiAmateur - 15Сезона 85, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 85, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo AgustiAmateur - 40Сезона 85, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 85, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio NiembroRookie - 16Сезона 85, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LourençoAmateur - 22Сезона 85, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 85, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexi GraterolPro - 12Сезона 85, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 85, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRookie - 87Сезона 85, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard CarterMaster - 1Сезона 85, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc LabussiereRetiredСезона 85, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 85, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 85, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 85, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 85, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 119Сезона 85, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpRetiredСезона 85, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Théophile SirjacquesAmateur - 64Сезона 85, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyee ChongAmateur - 61Сезона 85, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre DrummondAmateur - 17Сезона 85, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 85, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 61Сезона 85, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaPro - 1Сезона 85, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница: