Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Grobnik (Направи најбрзи круг во групата во Grobnik круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 129.04 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 32 33 34 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joabe Reis SilvaAmateur - 8Сезона 88, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 88, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 88, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ReisRookie - 83Сезона 88, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRookie - 117Сезона 88, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRookie - 141Сезона 88, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel SalasAmateur - 76Сезона 88, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad TomaszewskiRookie - 145Сезона 88, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GladasRookie - 110Сезона 88, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NunesRookie - 66Сезона 88, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakRookie - 49Сезона 88, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 88, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen VernaillenRookie - 88Сезона 88, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 88, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 88, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SosinskiRookie - 137Сезона 88, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ed LazzariAmateur - 59Сезона 88, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc DosimontRookie - 147Сезона 88, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 88, Трка 9, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneAmateur - 79Сезона 88, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezRookie - 86Сезона 88, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 84Сезона 88, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 64Сезона 88, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerrard GomezRookie - 108Сезона 88, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart GibsonRookie - 35Сезона 88, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioRookie - 41Сезона 88, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 88, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 88, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 88, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 88, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovRookie - 99Сезона 88, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal LamotteRookie - 85Сезона 88, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 88, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 63Сезона 88, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hp FoRookie - 37Сезона 88, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 123Сезона 88, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon EppesRookie - 46Сезона 88, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo AnastasovRookie - 18Сезона 88, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 88, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 88, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiAmateur - 38Сезона 88, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 88, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WrycraftAmateur - 9Сезона 88, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 88, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MršićAmateur - 45Сезона 88, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder GuimarãesRookie - 78Сезона 88, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyAmateur - 32Сезона 88, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 88, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor BitencourtRookie - 138Сезона 88, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoRookie - 67Сезона 88, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben GladwynAmateur - 65Сезона 88, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 88, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radó LászlóRookie - 106Сезона 88, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 88, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodRookie - 104Сезона 88, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 88, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba JánossyAmateur - 1Сезона 88, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athos LimaRookie - 23Сезона 88, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 15Сезона 88, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 88, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leixandre MeraRookie - 45Сезона 88, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 88, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 88, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 88, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 4Сезона 88, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ZamoraRookie - 57Сезона 88, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irmantas UrbonasAmateur - 41Сезона 88, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 88, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GaleottiRookie - 127Сезона 88, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob RayRookie - 119Сезона 88, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KolářRookie - 112Сезона 88, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferRookie - 56Сезона 88, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 88, Трка 9, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 34Сезона 88, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane TrallRookie - 11Сезона 88, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 24Сезона 88, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 88, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossRookie - 146Сезона 88, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosRookie - 19Сезона 88, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 88, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 32 33 34 » Брзо оди на страница: