Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Jyllands-Ringen (Победа на една трка во Jyllands-Ringen)
(Раритетна придобивка: 1 од 181.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Karl-Martin MüürAmateur - 3Сезона 81, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 81, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysiek PoplawskiAmateur - 7Сезона 81, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej ChmielewskiAmateur - 16Сезона 81, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CostaRetiredСезона 81, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssPro - 8Сезона 81, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 81, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KlimowiczRookie - 18Сезона 81, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 81, Трка 14, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynPro - 19Сезона 81, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläAmateur - 31Сезона 81, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan DostalRetiredСезона 81, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosAmateur - 49Сезона 81, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ToddPro - 20Сезона 81, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 81, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostMaster - 5Сезона 81, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus MacekonisRetiredСезона 81, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 16Сезона 81, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BeanAmateur - 3Сезона 81, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 15Сезона 81, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky TulloRookie - 1Сезона 81, Трка 14, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRookie - 45Сезона 81, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tushant SharmaAmateur - 9Сезона 81, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RobinsonRetiredСезона 81, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 11Сезона 81, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peto ŠuchaAmateur - 53Сезона 81, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 78Сезона 81, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin IonutMaster - 2Сезона 81, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsMaster - 5Сезона 81, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keri LovellRetiredСезона 81, Трка 14, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chintaka RajapakseRookie - 74Сезона 81, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 81, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 81, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 3Сезона 81, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadeAmateur - 23Сезона 81, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 53Сезона 81, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 24Сезона 81, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakEliteСезона 81, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 13Сезона 81, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 81, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 81, Трка 14, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 9Сезона 81, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 81, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis GoutzosPro - 23Сезона 81, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MochaRetiredСезона 81, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroAmateur - 56Сезона 81, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiRetiredСезона 81, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRetiredСезона 81, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco LorijnRetiredСезона 81, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColeAmateur - 50Сезона 81, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei MitrahovichMaster - 4Сезона 81, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsuzsanna GöndörRookie - 1Сезона 81, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BoriceanRetiredСезона 81, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian De MeoAmateur - 13Сезона 81, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 81, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithRookie - 2Сезона 81, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanMaster - 3Сезона 81, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 81, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesPro - 17Сезона 81, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago LarramaRookie - 5Сезона 81, Трка 14, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas AndriuskasRetiredСезона 81, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniPro - 2Сезона 81, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 81, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 81, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaAmateur - 32Сезона 81, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarAmateur - 43Сезона 81, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PickRetiredСезона 81, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya NazarovRookie - 64Сезона 81, Трка 14, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantAmateur - 73Сезона 81, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 54Сезона 81, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz SuchockiRookie - 18Сезона 81, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 75Сезона 81, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 81, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 60Сезона 81, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NevesRookie - 121Сезона 81, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 19Сезона 81, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 123Сезона 81, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 13Сезона 81, Трка 14, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleMaster - 3Сезона 81, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss AttilaRookie - 21Сезона 81, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsAmateur - 54Сезона 81, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 81, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 81, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezPro - 5Сезона 81, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachMaster - 2Сезона 81, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 81, Трка 14, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiAmateur - 76Сезона 81, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosRookie - 97Сезона 81, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevPro - 9Сезона 81, Трка 14, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert TóthAmateur - 12Сезона 81, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 81, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizAmateur - 20Сезона 81, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoAmateur - 11Сезона 81, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MartinRetiredСезона 81, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka HamalainenRookie - 101Сезона 81, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthPro - 2Сезона 81, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 81, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoPro - 9Сезона 81, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SantanaRookie - 107Сезона 81, Трка 14, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница: