Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Jyllands-Ringen (Старт на една трка во Jyllands-Ringen од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 182.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Roman IschenkoPro - 16Сезона 81, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VeščiūnasAmateur - 45Сезона 81, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerPro - 20Сезона 81, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CostaRetiredСезона 81, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanPro - 25Сезона 81, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssAmateur - 38Сезона 81, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 81, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán FrühzeitigRookie - 131Сезона 81, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosAmateur - 74Сезона 81, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 15Сезона 81, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 53Сезона 81, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 62Сезона 81, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovAmateur - 4Сезона 81, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tushant SharmaRookie - 26Сезона 81, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claes BlickRookie - 54Сезона 81, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelMaster - 3Сезона 81, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amey ChawakAmateur - 61Сезона 81, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 21Сезона 81, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levent OzturkAmateur - 80Сезона 81, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo OliveiraAmateur - 5Сезона 81, Трка 14, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raf LievensAmateur - 64Сезона 81, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinPro - 20Сезона 81, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızAmateur - 9Сезона 81, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo PompeiAmateur - 11Сезона 81, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 39Сезона 81, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiAmateur - 49Сезона 81, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsPro - 22Сезона 81, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardMaster - 5Сезона 81, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin PasquierRetiredСезона 81, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetPro - 4Сезона 81, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis FragiadakisRookie - 57Сезона 81, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossAmateur - 68Сезона 81, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxPro - 16Сезона 81, Трка 14, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 21Сезона 81, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 44Сезона 81, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 19Сезона 81, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 4Сезона 81, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 9Сезона 81, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 5Сезона 81, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichRookie - 72Сезона 81, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis GoutzosEliteСезона 81, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroPro - 13Сезона 81, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus LucasAmateur - 45Сезона 81, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 5Сезона 81, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyAmateur - 36Сезона 81, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetMaster - 4Сезона 81, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NedostižnýAmateur - 17Сезона 81, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 22Сезона 81, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 1Сезона 81, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boban VukcevicRookie - 46Сезона 81, Трка 14, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugo VenturiPro - 9Сезона 81, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran BrkicAmateur - 59Сезона 81, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresPro - 5Сезона 81, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 71Сезона 81, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 139Сезона 81, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithRookie - 75Сезона 81, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinPro - 19Сезона 81, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenAmateur - 40Сезона 81, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 26Сезона 81, Трка 14, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 81, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3EliteСезона 81, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanPro - 7Сезона 81, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 69Сезона 81, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas AndriuskasAmateur - 78Сезона 81, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo VeniniPro - 2Сезона 81, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías PosaRookie - 32Сезона 81, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilson PinaPro - 22Сезона 81, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele AntonelliRetiredСезона 81, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueAmateur - 44Сезона 81, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 9Сезона 81, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalPro - 11Сезона 81, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig KirwanAmateur - 33Сезона 81, Трка 14, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenMaster - 4Сезона 81, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoRookie - 9Сезона 81, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhousePro - 4Сезона 81, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRookie - 44Сезона 81, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NevesAmateur - 59Сезона 81, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 7Сезона 81, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver SimpsonRookie - 25Сезона 81, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinAmateur - 34Сезона 81, Трка 14, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FantiniRetiredСезона 81, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 22Сезона 81, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovPro - 10Сезона 81, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsAmateur - 54Сезона 81, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 81, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 81, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 81, Трка 14, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 81, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaAmateur - 26Сезона 81, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniAmateur - 29Сезона 81, Трка 14, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxPro - 19Сезона 81, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RomeroRookie - 77Сезона 81, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaAmateur - 2Сезона 81, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRookie - 52Сезона 81, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric MartinRetiredСезона 81, Трка 14, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck NemmourAmateur - 7Сезона 81, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco De BortoliAmateur - 42Сезона 81, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthPro - 2Сезона 81, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edison LeiteRookie - 109Сезона 81, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 22 23 24 » Брзо оди на страница: