Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Jyllands-Ringen (Направи најбрзи круг во групата во Jyllands-Ringen круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 161.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marco RafuzziPro - 4Сезона 88, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRetiredСезона 88, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jānis JansonsRetiredСезона 88, Трка 12, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRetiredСезона 88, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 31Сезона 88, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SosinskiRookie - 50Сезона 88, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 42Сезона 88, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliAmateur - 78Сезона 88, Трка 12, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tina OsilulRookie - 120Сезона 88, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 10Сезона 88, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRetiredСезона 88, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 45Сезона 88, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalPro - 15Сезона 88, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasAmateur - 73Сезона 88, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerrard GomezRetiredСезона 88, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo TambosiAmateur - 45Сезона 88, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteAmateur - 26Сезона 88, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 25Сезона 88, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 12Сезона 88, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinAmateur - 27Сезона 88, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRetiredСезона 88, Трка 12, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildPro - 14Сезона 88, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossAmateur - 33Сезона 88, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychAmateur - 67Сезона 88, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davi De CarvalhoAmateur - 30Сезона 88, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 87Сезона 88, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim AlvarinhasPro - 3Сезона 88, Трка 12, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldAmateur - 6Сезона 88, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve LeeRetiredСезона 88, Трка 12, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 71Сезона 88, Трка 12, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelAmateur - 12Сезона 88, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OutsikasAmateur - 3Сезона 88, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 1Сезона 88, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoAmateur - 63Сезона 88, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 1Сезона 88, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinAmateur - 74Сезона 88, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényRetiredСезона 88, Трка 12, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliAmateur - 7Сезона 88, Трка 12, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóPro - 16Сезона 88, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris LaskinsRetiredСезона 88, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRetiredСезона 88, Трка 12, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRetiredСезона 88, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GonçalvesAmateur - 30Сезона 88, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis CalderónRookie - 89Сезона 88, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugAmateur - 59Сезона 88, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirAmateur - 55Сезона 88, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRetiredСезона 88, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRetiredСезона 88, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hp FoRetiredСезона 88, Трка 12, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FerrariAmateur - 45Сезона 88, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz WesołowskiAmateur - 5Сезона 88, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olyveira AlvezAmateur - 31Сезона 88, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SilvaPro - 21Сезона 88, Трка 12, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 12, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheAmateur - 47Сезона 88, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresAmateur - 73Сезона 88, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baiano KirstAmateur - 26Сезона 88, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicPro - 5Сезона 88, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 6Сезона 88, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiAmateur - 44Сезона 88, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekRetiredСезона 88, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 2Сезона 88, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho CostaAmateur - 12Сезона 88, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 39Сезона 88, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreAmateur - 14Сезона 88, Трка 12, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellMaster - 5Сезона 88, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosRetiredСезона 88, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 88, Трка 12, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Quijada FigueredoRookie - 54Сезона 88, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mortiis MayhemAmateur - 15Сезона 88, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 88, Трка 12, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaAmateur - 62Сезона 88, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán FrühzeitigRookie - 49Сезона 88, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo EliasAmateur - 41Сезона 88, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 27Сезона 88, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 88, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 2Сезона 88, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José CarlosRookie - 42Сезона 88, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 88, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyAmateur - 29Сезона 88, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsAmateur - 58Сезона 88, Трка 12, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luísa De MasiAmateur - 75Сезона 88, Трка 12, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıPro - 20Сезона 88, Трка 12, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uladzimir HermanRetiredСезона 88, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 61Сезона 88, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichMaster - 3Сезона 88, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoAmateur - 19Сезона 88, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross CuthbertAmateur - 29Сезона 88, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaAmateur - 51Сезона 88, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresPro - 11Сезона 88, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoPro - 1Сезона 88, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesAmateur - 77Сезона 88, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russ AdamsAmateur - 23Сезона 88, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando MallardoRetiredСезона 88, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 12Сезона 88, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovPro - 5Сезона 88, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarPro - 14Сезона 88, Трка 12, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsAmateur - 65Сезона 88, Трка 12, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias RömerAmateur - 50Сезона 88, Трка 12, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 73Сезона 88, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 26 27 28 » Брзо оди на страница: