Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Who's laughing now? (Биди 3ет или полош во пласманот пред почетокот на последната трка и стани шампион)
(Раритетна придобивка: 1 од 1953.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aleksej SutkinPro - 25Сезона 89, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ray MurrayAmateur - 47Сезона 88, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gracjan SubsarRetiredСезона 88, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoPro - 1Сезона 88, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James CavittAmateur - 74Сезона 86, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinPro - 10Сезона 82, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocAmateur - 27Сезона 80, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziMaster - 3Сезона 80, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRetiredСезона 80, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson CohenRetiredСезона 79, Трка 17, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroRookie - 103Сезона 78, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasRetiredСезона 78, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben TylerRetiredСезона 76, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisPro - 14Сезона 75, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OrfanosPro - 13Сезона 74, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitAmateur - 47Сезона 73, Трка 17, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo FariaRetiredСезона 73, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 24Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartRetiredСезона 72, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BugovicsRetiredСезона 72, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 70, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 14Сезона 69, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno De WaeleRetiredСезона 68, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 11Сезона 67, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NunesAmateur - 56Сезона 67, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CaffiRetiredСезона 66, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máximo DolzPro - 25Сезона 66, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 78Сезона 65, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 5Сезона 64, Трка 17, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 1Сезона 63, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peder JendersenRetiredСезона 63, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawAmateur - 4Сезона 63, Трка 17, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SzymanskiRetiredСезона 62, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub LazeckýRetiredСезона 62, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KazsikRetiredСезона 62, Трка 17, A-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo GajardoRetiredСезона 60, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik AhlinRetiredСезона 60, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRookie - 14Сезона 59, Трка 17, A-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 21Сезона 59, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenRookie - 76Сезона 58, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VerolaRetiredСезона 58, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 58, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bevan LaracyRetiredСезона 57, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola ŠapićRetiredСезона 56, Трка 17, R-230Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo BeccanRetiredСезона 56, Трка 17, R-198Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe MasciandaroRetiredСезона 56, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maicel JärvRetiredСезона 55, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel DombiRetiredСезона 54, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim ClarkkRetiredСезона 53, Трка 17, R-190Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petya MárkiRetiredСезона 53, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco Ricardo RibeiroRetiredСезона 52, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRetiredСезона 52, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MoyaRetiredСезона 52, Трка 17, R-211Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul SykesRetiredСезона 52, Трка 17, R-283Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazPro - 5Сезона 51, Трка 17, R-334Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver DobosRetiredСезона 51, Трка 17, R-317Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LodrRetiredСезона 51, Трка 17, R-194Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonPro - 6Сезона 50, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PranaitisRetiredСезона 50, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid RoškoRetiredСезона 50, Трка 17, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WróbelRetiredСезона 50, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RyabkovRetiredСезона 50, Трка 17, R-234Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 12Сезона 49, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Metodi KirovRetiredСезона 49, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig CollieRetiredСезона 49, Трка 17, A-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe Catter BezerraRetiredСезона 49, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BurkeRetiredСезона 49, Трка 17, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 24Сезона 48, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 1Сезона 48, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerRetiredСезона 48, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorPro - 14Сезона 48, Трка 17, A-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos AngelidisRetiredСезона 48, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GiraudoRetiredСезона 48, Трка 17, R-387Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DecRetiredСезона 48, Трка 17, R-394Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BoothRetiredСезона 47, Трка 17, R-355Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PavelicRetiredСезона 47, Трка 17, R-287Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn RosenRetiredСезона 47, Трка 17, R-219Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub MúčkaRetiredСезона 47, Трка 17, R-214Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dubravko FlukaRetiredСезона 47, Трка 17, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Therapwn KamilariRetiredСезона 47, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LeunoRetiredСезона 47, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneRookie - 133Сезона 47, Трка 17, A-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław DziubałaRetiredСезона 47, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar BedachevRetiredСезона 47, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MannshardtRetiredСезона 47, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 47, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János ErdélyiRetiredСезона 46, Трка 17, A-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila VajdicsRetiredСезона 46, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof RabandaRetiredСезона 45, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo RodriguezRetiredСезона 44, Трка 17, R-269Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila NémethRetiredСезона 44, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PhilippeRetiredСезона 44, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonRetiredСезона 44, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HeidneRookie - 4Сезона 44, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PeresRetiredСезона 44, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun HopkinsRetiredСезона 43, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SerrottiRetiredСезона 43, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: